Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha illik egy olyan...

Milyen ruha illik egy olyan lányhoz, akinek rövid fiús haja van, és fel van állítva kakastaréjba egy kicsit? Milyennek képzeltek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Rövid hajam van, néha kedvem lenne kakastaréjba hordani. Valahogy így: (de ennél azért rövidebb felül)

[link]

Milyen ruha illik az ilyen hajhoz? Az ilyen lányhoz? Mit tudtok elképzelni hozzá?

Köszi!


2010. okt. 17. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hajhoz, mindenképp dögös, nőies cuccokat tudok elképzelni. A sportos öltözéket semmiképp, az nem agya meg a csajosságot. Sötétebb színeket inkább. És egy ilyen lány, mint mondjuk a képen szerintem olyan, mint amilyen ruhákat ajánlanék: dögös, csajos, vagány.

20L

2010. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eyetertek elottem levovel
2010. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen hajam van, és imádom. én elég "érdekesen" öltözöm hozzá, vagyis inkább nem hétköznapian. extrémen, vagányan, néha ezt keverem kislányossal, hogy aranyos legyek. :$ de szó mi szó, ez egy olyan frizura, ami eleve azt sugározza, hogy ha már volt benned annyi kurázsi, hogy ilyen hajat vágass magadnak és kilógsz ezzel a tömegből, akkor te is olyan ember vagy (belülről) aki érdekes, és figyelemfelkeltő! (:
2010. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!