Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez így elfogadható, vagy nem?

Ez így elfogadható, vagy nem?

Figyelt kérdés

Férfi létemre nem a wc-be pisálok, hanem a csapba. Közben természetesen folyik a víz mellette és utána alaposan leöblítem a lefolyót, hetente ki is mosom tisztítószerrel! Azért is szeretem itt végezni és így a kisdolgom, mert így legalább nincs állandó vita az ülőke fel és lehajtásából fakadóan; nincsenek húgyfoltok a wc csésze mellett, stb. Azon kívül meg tudom mosni utána a makkom is, majd szárazra törölve teszem el. Sajnos ennek a hóbortomnak nem tudok hódolni csak otthon.


Remélem jó helyre írtam ki, nem voltam benne biztos, h hova lenne a legjobb.


Válaszaitokat lássátok el a nemetekkel és az életkorotokkal is.


29/F



2012. febr. 27. 19:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én a teraszról szoktam kipisálni esténként.
2012. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
67%

Ha az én pasim lennél és ezt nálunk csinálnád szerintem megölnélek :D Véleményem szerint ez gusztustalan, hogy oda hugyálsz, ahol más tisztálkodik. Nem olyan hülye találmány ám a WC ;)


18L

2012. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
..jó helyre írtál,ha neked ez örömet okoz pisálj továbbra is a csapba nálatok..ha már ez a hóbortod
2012. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem. :D
2012. febr. 27. 19:18
 5/25 A kérdező kommentje:

Az elsőnek reagáltam először.


Amúgy én semmi gondot nem látok ezzel kapcsolatban és nem szóltak még a velem élők se. A csapból meg enni lehetne olyan tiszta. :P Amikor csurgatom is, azért csurgatom mellé a vizet is, valamint nem összevissza frecskolom. :D

2012. febr. 27. 19:20
 6/25 anonim ***** válasza:
A kagylóba? ...Nem kell ide komment.. :D..
2012. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Otthon már csak megtehetem. Idegen helyen, vagy melóban nem vetemednék ilyenre, igaz így nem is esik olyan jól ha pisilek. :D
2012. febr. 27. 19:21
 8/25 anonim válasza:
58%
Szerintem ez elég gáz. A vécét nem véletlenül találták ki. 17f
2012. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen a kagylóba. :D
2012. febr. 27. 19:22
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Mert a veled élők tudják, hogy te oda hugyozol?
2012. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!