Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Urak, ez a testalkat elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, ez a testalkat elfogadható egy fiatal nőtől?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok, 63 kg jelenleg. 22 évesen.


Szerintetek nagyon csúnya vagyok, elhízott? A bátyám az, aki állandóan szivat ezzel. Persze ő 55 kg-os súllyal is piszkált, pedig marha csini voltam. Dolgozom a fogyókúrán.


2011. nov. 9. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kééépet...nem köll fej
2011. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs fényképezőm, így nem tudok feltölteni. Régi képet meg az 56 kilómmal felesleges lenne. :)
2011. nov. 9. 09:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Van egy körülbelül ilyen paraméterekkel rendelkező ismerős csajszim, nincs vele se gond, nem az a tipikus vézna csaj de attól még bejön, pedig én a vékonyabb csajokra bukok :) szóval teljesen elfogadható, az elhízott az nem ez. Piszkálni engem is piszkálnak, pedig sokak szerint meg ez a pont jó (174/74) szóval a saját véleményeddel törődj, esetleg azéval akinek tetszeni akarsz. Az 55kg-al nemtudom mit piszkált az alá szerintem nem is kéne menned :)Ha fogyni akarsz fogyj, de emiatt ne idegeld ki magad, csak nyugodtan :) 21/F
2011. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösz, ha egy 21 éves férfi ezt mondja, az jól esik. Szépen fogyok én, csak lassan ugyebár, inkább okosan.
2011. nov. 9. 09:36
 5/15 anonim ***** válasza:
09:31 vagyok :) Na igen én is akarnék azért lefaragni kicsit, de elég súlytartó tipus vagyok fel és le is nehezen megy. Mondjuk a kajáról nem mondok le, eléggé lecsökkentettem az adagom de ettem rendesen a kajákat az túl sok változást nem hozott így marad a sport ha lesz rá egyszer időm a sok meló után :) Tudom, úgy érzed hogy sok ez a súly a mai cérnavékony anorexiás plázacicák közt, de ne aggódj sok pasinak így is tuti tetszel. Ha meg szerelmes az ember akkor meg nem 5 kilókon fog az ember variálni nekem elhiheted :) 21/F
2011. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ha mielőtt megismerne felfigyel rá, akkor soha nem lesz esélyem megmutatni milyen ember vagyok. Sokan csak az anorexiás, 40-45 kilós lányokért omlanak. Én soha nem lennék annyi. Régen sportoltam, 56 kilóval csinos voltam, soha nem lennék 45. Nem is tudnék és ráadásul ronda lennék.
2011. nov. 9. 09:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Az anorexiás csajok tény, hogy külső alapján sokaknak vonzóak, de nem túl sok ismerősöm van nekem sem aki olyan csajjal hosszútávú kapcsolatot ápolt. Inkább trófeaszerűen "használják" őket egy ideig a pasik és viszlát. Ha komoly kapcsolatot keres az ember akkor elég magas hangsúlyt fektet arra is, hogy milyen a személyiséged, viselkedésed stb. és nem arra milyen cérna vagy, pláne hogy egyértelmű, hogy az anorexiás csajok se lesznek mindig olyanok, és esetleg nekik a plussz súly még csúnyábban is fest majd mint egy olyan lányon akin már rajta van és látod milyen :) 21/F
2011. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
teljesen korrekt testalkat lehet, mondjuk így kép alapjáán azért nehéz elképzelni, de én amúgy sem szeretem ha valaki túl vékony, ez meg olyan normális kategóriába tartozik
2011. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egy fej nélküli kép nagyon nem ártana....
2011. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér.
2011. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!