Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy sima gyásztávirat feladása...

Egy sima gyásztávirat feladása valóban 2500 Ft körül lenne? Jól néztem ezt meg a posta honlapján? Nem gondoltam hogy, ilyen drága.

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ma már nemigen küldenek táviratokat, ezért az egekbe szökött az ára. Irreálisan magas. Az meg már arcátlanság, hogy egy gyásztávirat is ilyen sokba kerül. Csak, hogy érzékeld az árakat, én Jacques Chiracnak 1995-ben /elnökké választásakor/ 1.800 foritért küldtem üdvözlő táviratot Francia országba.
2012. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet ennyi. Az kerül ennyibe, hogy pár órán belül kiviszik. Ha futárral küldesz városon belül valamit (mert a táviratot is ki kell vinni), az is majdnem 2000 Ft. + A képeslap hozzá.

Már 15 éve is 1500 körül volt egy gyásztávirat.

2012. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2505 + a választott képtől függően még átlag 400 ft. Tehát már majdnem a 3000-et veri. Ajánlom neked helyette a gyászképeslapot, ami mellesleg sokkal szebb is, sokkal nagyobb a választék, és add fel elsőbbségivel, akkor megkapja másnap, és nem aznap, na bumm. Postán biztos kapsz. Így megúszod 2-300-ból. 3000-ből már kisebb koszorú kijönne.
2012. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg irreálisan drága így, főleg, hogy nem közeli hozzátartozómról van szó. A gyászképeslapot próbálom meg inkább. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 2. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!