Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gólyatáborban muszáj ezt?

Gólyatáborban muszáj ezt?

Figyelt kérdés

Most érettségizem, utána továbbtanulok (vagy egyetem, vagy fősuli) és szeretnék majd gólyatáborba menni.


Rengeteg helyen láttam, hogy gólyatáborban vannak bikinis/fürdőruhás feladatok, de én nem akarok azt felvenni... (lentebb kifejtem miért) kötelező bikiniben lenni gólyatáborban ha olyan feladat van?


2012. márc. 4. 08:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Volt egy étkezési zavarom, nagyon lefogytam. Már járok pszichológushoz, és segítenek a szüleim is, meg az osztálytársaim is, de nem hiszem, hogy nyár végére annyit fel tudok szedni, hogy fel merjek venni fürdőruhát, mert nagyon kiállnak a csontjaim... és ezt nem akarom gólyatáborban.


Kötelező ott fürdőruciban lenni, ha olyan feladat van?

2012. márc. 4. 08:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem voltam az enyémre.

Utálok hülyét csinálni magamból, és azt is utálom, ha röhögnek rajtam, ezért inkább egy Iszunk Fest-et szerveztem a haverokkal. :)

2012. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötelező, maximum meleged lesz. De nem muszáj minden feladatban részt venned.
2012. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmenni se muszáj a gólyatáborba.
2012. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát muszáj, de erről fog szólni az egész.
2012. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát=Nem.
2012. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha inni kell, csak hogy feltétlen kell-e fürdőruhában lenni.
2012. márc. 4. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy hova mész. az EKF-en pl. nagyon laza, nincsenek ilyen feladatok. egyébként megha ilyen feladatot kapsz, akkor csak megmondod, hogy nem. valaki úgyis átvállalja, nem fognak emiatt megutálni
2012. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Abban vagy amiben akarsz, nálunk pl nem is volt fürdőruhás feladat. Ha van medence, vagy vízparti buli van, akkor úgyis mindenki abban lesz, ha az időjárás engedi, vagy ha 40 fok van akkor is a többség abban lesz.

Amúgy meg nem kötelezhet rá senki, hogy miben legyél ennyi.

2012. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!