Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről, akinél egy nem magyar címkéjű pl. ásványvíz van?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. a buszon valaki elkezd inni egy szemmel láthatóan nem magyar nyelvű címkéjű ásványvizet, mit gondolsz róla?
2012. márc. 8. 23:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%
ha mindig nyilvánosan iszod meg őket, az nagyon béna és ráadásul feltűnési viszketegségben szenvedsz. ha spontán olyat iszol, amikor az van, akkor a rokonok hát, hogy is mondjam, nem túlzottan kedvelnek és muszáj volt belekötniük valamibe...
2012. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nyilvános helyen max annyira iszom, mint bármelyik magyar ásványvizet. Tényleg van nálam mindig fél liter, és nem mindig veszek újat, inkább még másnap újratöltöm itthon egy másfeles üvegből (azért a fél literes még mindig kétszer annyiba kerül, mint a másfeles). 1-1 külföldi üveget is ugyanígy 1-2 alkalommal újratöltöm, aztán leszedem a címkét és az üres üveget kidobom. Szóval tényleg nem értem.
2012. márc. 8. 23:53
 13/24 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg mindenbe beleköt ez a rokon, legutóbb nem akarta meginni nálunk a kávét x színű csészéből, mert hogy az flancos.
2012. márc. 8. 23:53
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

Én is így szoktam.

Jó üveget nem dobok ki, csak ha már "elhomályosodik" az üveg. Nem értem, miért nem arról beszél a kedves rokon, hogy milyen pozitív dolog, hogy spórolsz.


Egyébként tudod, miért van ez? Mert ő flancolásból hordaná. Szegényes elmére vall, hisz a külföldet a flanccal párosítja - már ez is sokat mond el róla.


Én is megkaptam régen - néha még most is - , hogy azért olvasok idegennyelvű könyveket, hogy nagyzoljak. Hát persze, aki egy szót nem beszél angolul, az másért nem is nagyon vinné magával az ezer oldalas kötetet.

2012. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
65%
:DDD flancos volt a csésze? Nagyon irigy emberről lehet szó.
2012. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

"nem akarta meginni nálunk a kávét x színű csészéből, mert hogy az flancos."


:D ezen jót röhögtem. a férjed meg miért ilyen kicsinyes hülyeségekkel vág vissza. amúgy utazáshoz, ill. nyáron én is itthoni másfelesből viszek fél literes palackban. persze utóbbit rendszeresen lecserélem.

2012. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Most írjam azt, hogy hazaáruló? Ez nem Észak-Korea.
2012. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Jaja, flancos csésze, mert sárga (aranyszínű?). Mondtam, hogy sajna, csak ilyen van, ezt is kaptuk valami árubemutatón.
2012. márc. 9. 00:10
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
idős néni? :)
2012. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem, ötvenes évei elején jár.
2012. márc. 9. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!