Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről, akinél egy nem magyar címkéjű pl. ásványvíz van?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. a buszon valaki elkezd inni egy szemmel láthatóan nem magyar nyelvű címkéjű ásványvizet, mit gondolsz róla?
2012. márc. 8. 23:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Flancos csésze? Inkább csak simán rondának találta, de túl flancos ahhoz, hogy ezt kimondja. :)

Amúgy meg a halál sem nézi, ki mit iszik. Komolyan. Ha valaki külföldi címkéjű vizet iszik, akkor azért, mert biztos az ízlik neki, vagy ilyen üveget talált otthon, az ő dolga. Legfeljebb ha valaki más is gyűjti, odamegy, megkérdezi, hogy itthon vette-e (van olyan bolt, ahol lehet kapni), vagy máshol szerezte, és ennyi. Én egész életem során egyszer figyeltem fel ilyenre, mikor a boltban odajött hozzám egy idős bácsi, és kézzel-lábbal mutogatta az ásványvizes palackját, hogy ilyet szeretne venni, hol talál. Nem magyar címkéjű volt, mondtam, keressen meg egy eladót, biztos útba igazítják, mert én nem tudom.

2012. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
41%

Én azt gondolnám, hogy valahonnan szerzett egy olyat, és újra és újra azt tölti meg, mert az szerinte mekkora zsír már, hogy neki ilyen csecse üvege van.


Ez ugyanaz, mint mikor a valahonnan véletlen szerzett, vagy 3 éve -70% os kiárusításon 2000 forint elköltése után kapott reklámszatyrot/papír táskát már addig hordják, hogy már szinte rongyos, de csak az a lényeg, hogy a kínais tornacucc mango/levis szatyorba van nyomva.

2012. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Azért még mindig olcsóbb 1-2 alkalommal újratölteni egy fél literes üveget, mint mindig újat venni. Ugyanígy újratöltöm a teszkós vizet is, vagy a szentkirályit.
2012. márc. 9. 08:26
 24/24 anonim ***** válasza:

"És ma megbélyegeztek, hogy azért iszom meg nyilvános helyen az ilyen vizet, hogy "flancoljak"."


Hát a hülyeség tényleg határtalan! Ennyire nincs dolguk, hogy azzal fglalkozzanak, te mit iszol???

2012. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!