Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van talizmánkövetek, kedvenc...

Van talizmánkövetek, kedvenc ásványotok? Éreztetek már olyat, hogy egy ásvány energiával töltött fel, vagy erőt adott?

Figyelt kérdés

Felvettem egy függőt, amit már régen kaptam, és teljesen máshogy érzem magam. Nem hiszek az ezoterikus "energiákban", legalábbis nagy részében nem (azért a kínai csi-t használó mesterek mutatványait látva nehéz szkeptikusnak maradni), viszont hobbiszinten érdekel az ásványtan, a drágakövek világa. Mióta felvettem ezt a függőt, teljesen más a közérzetem, úgy érzem, tele vagyok energiával.


Sokan gondolják úgy, hogy az ásványok rezgésszáma képes hatással lenni az emberi élettanra. Van erről tapasztalatotok, élményetek?


2012. márc. 10. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Talizmánkövem nincs, az ásványok rezgésszáma úgyszintén hidegen hagy - de gyönyörűnek tartom és szeretem az ametisztet, amelynek bársonyosan lilás kékje gondolkodásra, nyugalomra késztet - és a gránát izzó mélyvörösét is bámulom (időnként hosszan is.)
2012. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!