Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai fiatalok. Hová lesz a...

A mai fiatalok. Hová lesz a világ?

Figyelt kérdés
Bárhova nézel szupertrendi tinik szaladgálnak. Olyan csajok akik a tv-ből látott dolgok alapján ítélnek, meghatározza őket az amit látnak és azt az életvitelt próbálják leutánozni (Playboy villa lányai, The Hills stb..), és fiúcskák, mert ezek már nem férfiak. És facebookon lájkolják egymás fas.ságait. Agyhalott csajok akik rád se néznek ha minimum nincs bevasalva a hajad, vagy nem egy drága kocsival szaladgálsz. Amikor én voltam középsulis, emlékszem a lány osztálytársaimnak idősebb fiúi voltak, és mikor bejöttek a suliba bőrkabátba, borostásan csak néztünk. Most azt látod hogy egy jó csaj egy tőle alacsonyabb, fehér keretes szemüveges kis b.zival mászkál. Régen mikor a "nagyok" a megmahinált rallys Ladával, amibe 1km cső bele volt hajtogatva, és torokból visszaszívott és amikor rátették a kanyarba a csajok magukhoz nyúltak. Most minimum egy A6-os Audi és akkor talán megihattok egy kólát a Mekibe. Régen mikor a Z+ volt, normális zenék mentek rajta és mindenki megtalálta az ízlését (Sterby, Budai, Gangxta, Mohaman, Metallica, ATB stb...). Normális klipekkel, nem mint most ugyanaz a zenei alap mindenhol ilyen hülye robothanggal és fel alá ugrálós trendi emberekkel. Nem panaszkodom mert volt életem, de k.rvára elegem van ebből a sok szarságból. Szóval építsünk egy ki.aszott időgépet és menjünk vissza oda ahol még a videótékába jártál és ha nem tekerted vissza a kazettát 100 Ft-ot fizettél...
2012. márc. 11. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek Marty, irány a 80-as évek!
2012. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen igazad van kérdező. Nagyon megváltozott a világ sajnos. Habár azért ne általánosítsunk. Én például 17 éves vagyok, mégsem tartozok bele az általad leírt rétegbe. Nem mindenki ilyen, hál istennek. Viszont elég nehéz találni olyat mostanság, akinek nem ezek körül forog az agya, hogy mikor mi van divatban, melyik autó a drágább és a szebb, és melyik modell a legszebb és kire kéne hasonlítani.


Ezzel csak annyi mondok, hogy még mindig vannak értelmes, normális emberek, csak sokkal kevesebben. És azért nem tűnnek ki annyira, mert ők nem hangoztatják folyton, hogy nekik mi kéne meg szerintük mi a jó, hanem elfogadják mások véleményét és nem csak külső alapján ítélkeznek. Én is ilyen vagyok.

2012. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nagyapád a hatvanas években ugyanezt mondta a hippikről. Bezzeg az én időmben. Meg hogy a hosszú haj, hát azt sem tudni fiú vagy lány.


"Most azt látod hogy egy jó csaj egy tőle alacsonyabb, fehér keretes szemüveges kis b.zival mászkál."


Az meg, hogy a saját szuverén homofóbiádat vetíted ki a mai fiatalokra egyéni szociális probléma. Az a fiú, aki egy csajjal jár per definitionem nem b.zi.


Z+? Amit már akkor is 'zmegnek mondott mindenki, akinek volt ízlése? A régi MTV még talán: Ray Cokes-szal, meg a 120 Minutes-szel, meg a Headbangers' Ball-lal. Az valami volt!

De nem tudom, hogy hallottál-e a Youtube nevű fantasztikus találmányról? Olyan klippeket nézel rajta, amilyet akarsz. Olyan filmeket töltesz le, amit akarsz. A DVD-t nem is kell visszatekerni. (Kivéve szőke nőknek)


Azért vegyük már észre a pozitívumokat is!

2012. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Valóban több lehetőség van manapság az egyéni ízlésnek megfelelő zenét találni, de a tizenéves korosztályt tekintve bőven a negatív fejlemények vannak túlsúlyban.
2012. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A technológia , küllem változik de az emberek nem.Emlékezz vissza hogy a 70-80-as években Cher és Madonna mekkora port kavartak a bizonyos dolgaikkal, kinézetükkel , ma vannak ugyanilyen előadók , például Lady Gaga.


Anyám is mesélte hogy akkor is volt sok nő akik csak olyan férfivel álltak szóba akiknek kocsija volt.Akkoriban a Ladákért bomlottak a nők most az Audikért és BMW-ért.


De sok dolog amit leírtál csak Magyarországra volt jellemző.Én Svájcban születtem és ott töltöttem a gyerekkorom felét(mivel itthon kommunizmus volt és az őseim kénytelenek voltak lelépni). Hidd el láttam furcsa dolgokat.


Nem szívesen zuhannék vissza a 70-es évekbe.A keleti autókat svájcban mind bóvlinak tartották és kényelmetlennek kivétel a Volgát meg pár minőségibb autót.Azokba a keleti kocsikba amit sokan istenítenek semmi nem volt belerakva.A nyugati és amerikai autókba már a 70-80-as évektől klímát , elektromos ablakot szereltek és a teljesítményük is jóval nagyobb volt.Tudom hisz nekünk Svájcban volt egy 1976-os Audi 100.Összehasonlítva egy Ladával , ég és föld a kettő között a különbség az Audi javára.


A kor ,divat , technológia változik de az emberek nem.

2012. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem kell visszamenni az időben, én a 90-es évek vége és 2000-es évek elejét értem. És az hogy régen is voltak k.urvák akik a kocsira mennek meg most is mindig is megvolt. DE most ha megnézed egy csajszi nem azért van egy általam nevezett kis b.uzival mert jól néz ki, hanem azt képviseli amit a tv-ben és a zenei klipekben lát. Nem azért mert jól csókol, vagy jó az ágyban vagy jó vele. Én már kérdeztem pár ilyen csajt hogy miért van azzal akivel van, és nem tudták megmondani. A legértelmesebb válasz az volt hogy jól öltözködik. Na most én biztos nem járnék egy nemszép csajjal csak azért mert Chanel meg Gucci cuccokban mászkál, és próbál hasonlítani Beyoncera. Nemhiába van a napisz.r, meg a hasonló oldalak mert annyi ilyen agyhalott ember van, régen is voltak, de nem reklámozták magukat ennyire. És alig 10 év alatt ennyit változott a világ. Nem azt mondom hogy mindenki ilyen meg hogy most nem jó. Régen is volt internet, dvd, közösségi oldal, de nem online élted az életed.
2012. márc. 11. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek veled kérdező. Bár én csak 13 éves vagyok, de nagyon durva mit csinál velem egyidős, vagy nálam jóval fiatalabb lány cigizik, iszik. stb. Én és a barátnőim nem olyanok vagyunk, mint ők, és ezért lededósoznak, mert nincs a telefonunkon 1001 félmeztelen kép rólunk, nincs pasink stb. Volt egy kedves, aranyos barátnőm, őt most pár ilyen agyilag szőke nő belevitte ebbe, és neki tetszik, mert azt mondják, neki, hogy ez jó és manipulálják a döntéseit. De ez NEM jó!
2012. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!