Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok hogy a mai...

Mit gondoltok hogy a mai fiatalok átlagosan 14-15 évessen már elveszitík a szüzességüket? Hova halad a világ? Pedig régen a nászéjszakán vesztették el.

Figyelt kérdés
lásd: [link]
2010. febr. 8. 02:02
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
91%
Szerintem az sem jó ha a nászéjszakán veszíti el valaki, mert hiába szereti a férfit a nő, ha kiderül az esküvő után hogy szexuálisan nem passzolnak össze, ráadásul a nőnek még minimum egy évig orgazmusa sem lesz, mert semmi tapasztalata nincs. De ami manapság megy hogy 12-13éves lányok már azzal vannak elfoglalva hogy hány férfit tudnak bő nyállal leszopni a diszkó mögött, az teljesen szar. Szerintem bőven ráérnének 16-17-18 évesen elkezdeni nemi életet élni, mert így nem ritka az sem hogy valaki 14évesen már abortuszra jár
2010. febr. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%

nem

régen 14-15 évesen már gyerekeket szültek.

2010. febr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
93%
Jó, de ne hasonlítsad össze azt a kort az úgymond "civilizált" korral, amikor elméletben semmiféle társadalmi, anyagi oka nincs hogy miért kellene 15évesen már az abortuszklinikán vergődni, mert ugye semmit nem tud a szexről, de b@szni azt akar......
2010. febr. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
64%
Mihelyst az ember megérik azaz szexuálisan érett lesz szexuális igényei lesznek;ebböl fakad a maszturbálás.már pedig 14-15 évesen elégérett az ember és most nem mindegy,hogy maszturbál vagy sexel? SEx az élvezetesebb és jobb is.EZért nem kell lenézni.EZ AZ ÉLET RÉSZE,benne van a genetikaba....teljesen normalis dolog,
2010. febr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
78%
Ott az öngól: "szexuálisan érett lesz". Igen, de egy 14-15éves lány, aki korábban szexualitásról maximum erről a nyomorék oldalról tájékozódott, azt sem tudja hogyan működik a teste, semmiképpen nem nevezhető érettnek, azért mert a hormonháztatrtása/nemi jellegei már kialakultak.Lelkileg még gyerek, ergo k urva könnyen kihasználható, estébé.
2010. febr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
71%
Az,hogy emiatt sok terhesség/abortusz probléma van annak pedig 1 oka van: a hülye felnöttek.természetes ,hogy védeni akarnak de hülyék,én szüleim mindig vettek ovszert nekem.Ebböl sose volt terhességi probléma,attol mert tilt meg ilyenek,ugyanugy fogom csinalni ,csak lehet ,hogy elfeljtem , nem lesz rá pénzem...! nektek is inkább megkéne beszélni a szexualitás témát a gyerekeitekkel,és inkabb adjatok nekik óvszert..Természetes ,hogy óvni akarjátok gyerekeiteket,hogy ráérnek ,1x elég elmagyarázni a dolgokat , onnantól ö eltudja dönteni,igazán akarja-e.
2010. febr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%

azt gondolom hogy a nászéjszakán elveszíteni ostobaság, mert ez olyan "zsákbamacska", már összeházasodtak és akkor ott derül ki hogy szexuálisan esetleg nincs meg az összhang, nincsenek egészen egy hullámhosszon. ez sz@r lehet.

amikor régen 15 évesen férjhez mentek meg gyereket szültek, az kényszer volt. az is sz@r lehetett.

és hogy attól érett egy gyerek a szexre mert már maszturbál, ez is totál baromság. testileg érett, lelkileg nem.

egyébként meg, mindenki máskor érik meg lelkileg egy rendes normális szexuális kapcsolatra. van aki akár 17 évesen már érett lehet, van aki 21 évesen. nem lehet túlságosan korhoz kötni, csak úgy kb behatárolni.

egyébként pedig, bár ez már tényleg csak az én privát véleményem, saját tapasztalatra alapozva, szerintem az ember érzi ezt saját maga. ha kivárja! én most is meg tudom mondani hogy úgy 19-20 éves koromban éreztem hogy na mostmár tényleg nyugodt szívvel tudnék és akarnék szeretkezni olyan fiúval akit tényleg szeretek és biztos nem bánnám meg. és nem is bántam meg, szóval most merem azt hinni hogy igazam van.

21L

2010. febr. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
12%
bírom az iylen okoskodó kérdéseket,de lemerném fogadni hogy Te sem várnád meg a nászéjszakát,és minél előbb elakartad veszteni...vagy netán te még szűz vagy?loller
2010. febr. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
18%
minek kell megérni a szexre lelkileg?Élet teljsen normalis része, csak azért gondolja mindeki ezt mert,egy hatalmas nagy dolgot csinaltak belöle,régen teljesen normalis dolog volt , beszélni se beszéltek rola
2010. febr. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
58%

Azt nem értem, minek kéne várni...

És ha sose találom meg az igazit? Akkor szüzen halok meg?

Ne csináljunk már ebből ekkora kérdést, emberek! Én 14 évesen vesztettem el, és sose bántam meg..

2010. febr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!