Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te bejelölöd a facebookon...

Te bejelölöd a facebookon azokat akikkel nep szoktatok beszélni, csak köszönni egy faluban, utcában?

Figyelt kérdés
Egy 1500 lakosú faluban azért mindenki "ismerős". És mindenki jelöli is a másikat szorgalmasan, és 2-3 száz ismerős dívik. Na most ha én kilógok ebből a 30 ismerőssel akkor már különcnek néznek nem?
2012. márc. 12. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy-egy szomszédot igen, illetve a boltból az eladó bejelölt, visszaigazoltam. Olyat, akivel FB-on sose beszélnék, nincs értelme bejelölni, de velük szoktam.
2012. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akivel köszönőviszonyban vagyok azt bejelölöm. 200 ismerős nem sok, én sem jelölök be fűt fát, sőt ellenkezőleg, de így is 180 körül van.
2012. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fent se vagyok f@szbúkon, az ér?
2012. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is egy kb. ennyi fős faluba lakok, akikkel csak köszönő viszonyba vagyok azokat nem jelölöm be. Volt 2 lány akivel csak köszönni szoktunk egymásnak, őket bejelöltem, de csak azért mert tetszettek :D Egyébként nem nagyon szoktam jelölgetni, az első 10-15-öt jelöltem csak meg, de ők közeli ismerősök voltak, majd időközben néha 1-1 olyan személyt aki még nem volt ismerősöm de tudtam, hogy néha beszélnék ott vele vagy csak jóba vagyunk és kíváncsi voltam miket posztol:) Amúgy kb.260-270 ismerősöm van.
2012. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hülyeségnek tartom ezt a jelölgetést, mert akivel még sose beszélgettem, csupán köszönőviszonyban vagyok, annak nem vagyok kíváncsi a kiírásaira, hogy mikor kelt fel meghogy most épp rossz-e a kedve vagy sem... De ha már téged bejelöl, akkor illik visszaigazolni szerintem.
2012. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez is új nekem hogy valakik azért jelölnek másokat mert kíváncsiak rájuk. Ilyen alapon jó sok embert bejelölhetnék, mert kíváncsi természet vagyok. De ez tolakodásnak tűnik.
2012. márc. 12. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy mennyi idős vagy.
2012. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
30/F
2012. márc. 12. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rajta. Szerintem teljesen értelmetlen.
2012. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!