Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért facebookon ismerkedik...

Miért facebookon ismerkedik minden fiatal?

Figyelt kérdés
Inkább ott írnak egymásnak, élőben oda se mernek menni a másikhoz. Nem szánalmas?
2012. márc. 10. 19:05
 1/8 anonim válasza:
ez a mai generáció szokj hozzá
2012. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha gyk lenne a menő világszinten, akkor mindenki itt ismerkedne.
2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
ugyanazért amiért spt imádják, amiért Helovíííint tartanak és amiért a hiddrogénfejű páwák a menő pasik...
2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, itt egy újabb közhely: Ne általánosíts! Köszönöm.16/L
2012. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, én is 16/L vagyok és még csak fel sem vagyok regisztrálva. Épp elég nap, mint nap hallgatni a barátnőim facebookos ismerkedéseit! :)
2012. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Térjenek inkább vissza az msnhez, az jobb volt sokkal, netán iwiw, myvip, vagy bármelyik más netes kommunikációs csatorna. A fészbúk pedig a sátán műve, irtani kell, ahol érjük!
2012. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
csak azok ismerkednek facen akiknek nincs életük..
2012. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
de ba zdmeg szánalmas.. próbálkoztam egy csajnál élőben, akárhogy próbálkoztam lese szart, de facebookon mai napig írkál hogy teccem neki .. szóval -.-
2012. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!