Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nemzeti ünnepekkor kokárda...

Nemzeti ünnepekkor kokárda helyett Nemzeti színű karszalag?

Figyelt kérdés
Mit szólhatnak a sünök, illetve milyen ellenségeskedésekre számíthat egy Magyar?
2012. márc. 13. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A magyar szó kisbetű,ezt illene tudnod!

A rendőrök nem szólnak semmit,akkor sem,ha tetőtől-talpig nemzeti színbe öltözöl.

Ettől NEM leszel magyar!

Attól vagy magyar,hogy itt születtél és tisztességesen dolgozol.

2012. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem betiltott jelkép , tedd azt !

Értékelési zavaraid vannak nagy (M)agyar ! :D

2012. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az igazi jelkép a kokárda. 1956-ban a nemzetőrök hordták a karjukon a nemzeti színű szalagot.
2012. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nemzeti színű fejpánt, mint a japán kamikazék.
2012. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Idáig egy normális válasz érkezett " Az igazi jelkép a kokárda. 1956-ban a nemzetőrök hordták a karjukon a nemzeti színű szalagot." A többségnek meg annyit, hogy: idióták vagytok, hogy nem tudtok rendes választ adni.
2012. márc. 13. 18:50
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Figyelj! A kérdésed sem volt normális, az összes többit történelem órán tanultad. Ha te "egy Magyar" vagy, akkor tudod.
2012. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ellenségeskedésre és gúnyra vártam amikor kiírtam a kérdést. Én nem karszalagot viselek, ezt tisztáznám! Sokan vannak akik karszalagot vesznek inkább fel. És hallottam olyat, hogy "nem engedélyezett ill. büntetendő egységes egyenruhában lévő emberek karszalag viselése" És hogy az itt válaszolók hogyan állnak ehhez, hogy valaki karszalagot visel. Nem a "nagymagyarságot" vártam ellenséges gúnynak. Normális válaszokat szeretnék kapni, hogy ki mit gondol, kik hordják pontosan, van-e "gárda" akik viselik, kik viselték idáig stb...
2012. márc. 14. 15:15
 8/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Kérdező! De nem ezt kérdezted! A nagymagyarság is a te kérdésedben van, olvasd csak el még egyzser!
2012. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!