Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire való az e-mail? Egy...

Mire való az e-mail? Egy soros mondatokban levelezni vagy bővebben kifejteni véleményünket és megosztani azt?

Figyelt kérdés

Valakitől kaptam egy e-mailt. Köszöntés és egy kérdés és aláírás a tartalma. Válaszoltam hasonló stílusban egy mondattal a kérdésre. következő levél megint egy kérdés.

S így tovább megelégeltem és megírtam,hogy a cset ,a facebook erre való a levelezés mint olyan azért ennél több. joggal gondolom így?

nem szeretem az egy mondatos leveleket, főleg,ohgy a témában eleve nem ismerem az ő véleményét, felfogását.


Ott követtem el a nagy hibát,hogy reagáltam.



2012. márc. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is idegesítene, ha valaki az e-mailt használná arra, hogy chateljen és mondatonként váltanánk levelet.
2012. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól reagáltál a dologra, főleg hogy őt is tájékoztattad a hülyeségéről. :)
2012. márc. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az e-mail gyakorlatilag megfelelhet a régebbi postai levélnek. Szóval igazad van, hosszasan nem alkalmas rá, hogy egysoros üzeneteket váltsunk ilyen formában. Persze ha valaki tényleg csak egy dolgot meg szeretne kérdezni, akkor oké, hogy nem ír kisregényt, de ha több mondanivalója lenne, akkor azt egy e-mailben fejtse ki.
2012. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!