Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veszelyes egy magyarnak...

Veszelyes egy magyarnak Pozsonyba mennie?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy ezen a heten elmegyünk Pozsonyba varost nezni,de sokszor hallotam,hogy ott mindig beszologatnak a magyaroknak meg ilyenek...Igaz ez ? Vagy nyugodtan lehet menni Pozonyba ? köszi
2012. márc. 19. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem veszélyes. Tavaly jártunk ott. Mindenhol nagyon készségesek és barátságosak voltak.
2012. márc. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Szlovákiai vagyok,nem messze lakom Pozsonytól,ha magyarul beszélsz nem szeretik,tehát nem jó az utcán magyarul beszélni esetleg ha nincs más a közelbe vagy csendesen. Egyébként én sem szeretem Pozsonyt,faluban/vidéken lakom,80 Km-re Pozsonytól.
2013. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, igazán negatív tapasztalatnak éreztem azt, hogy a főtéren egy igen elgáns cukrászdában, ahol 5 eurós sütiket ettünk (hozzáteszem rákoczi, dobos, és eszterházi torták voltak...) miután egy évet vártunk, hogy kihozzák a sütit, majd amikor a számlát kértem, szinte semmibe se vettek minket... pedig egy igazán elegáns hely volt ez... És eszem ágában sem volt magyarul kérni, németül beszéltem, bár egymásközt persze magyarul szólaltunk meg.
2013. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak, pedig nagylétszámú magyar társasággal jártam ott. Mindenűtt maximálisan kedvesek, barátságosak és segítőkészek voltak.

Imádom Pozsony élhető, járműforgalommentes sétálóutcáit, hangulatát.

Menjetek bátran, jól fogjátok érezni magatokat!

2013. dec. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!