Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj, ha nem érzem magam...

Baj, ha nem érzem magam magyarnak? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Nyomasztóan érzem itt magamat :( A hiradót nézve ez az ország csak bosszúságot okoz a lakóinak. A kultúra nem sokat jelent nekem, úgy érzem nem ide születtem. Az emberek annyira negavítak körülöttem, nem szeretek velük lenni de muszáj a suli miatt. Tavaly nyáron 3 hetet töltöttem Floridában rokonoknál, és az volt életem legjobb nyara! :) Érez még valaki így? Bár szerintem ha meg jön a nyár jobb lesz. :D
2012. febr. 23. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.Inkabb erezd magad embernek.
2012. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, én sem vagyok már teljesen magyar, identitást váltanék, legszívesebben brazil lennék, az okok hasonlók, mint nálad.
2012. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, kérdező. Igyekezz azon, hogy mihamarabb befejezd az iskolát, aztán kihúzhatsz Floridába. Nyaralás lesz az egész életed!
2012. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Én már embernek se érzem magam, sajnos űrhajóm sincs, hogy elhúzzak innen. Én mit tegyek?
2012. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én szeretnék magyar lenni,úgy értem,h ápolni a hagyományokat stb.

De ilyen országban képtelenség hinni a saját nemzetedben.

Én olyan büszke vagyok a nyelvünkre,és annyira idegesít,h a buta emberek azzal akarnak okosnak tűnni, hogy angolból átvett szavakkal dobálóznak,aminek a jelentését se tudják...

A kultúránkat mi magunk se becsüljük,szánalmas.

Magyarországon divat fikázni a honfitársad,nem megvédeni.

Mindenki csak nyávog,és semmit se tesz.Ezért sz*r ez az ország.

2012. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nemértettem az olyan melldöngetéseket,hogy büszke valaki arra, hogy magyar. Hiszen az nem függ tőlünk,hogy hová születünk, nem egy teljesítmény, amivel büszkélkedni lehet.Sajnos sokan lejáratták a fogalmat, emiatt sokszor érez az ember inkább szégyent. Érdemes elolvasni Börcsök Mária történész "Kettészakadt Magyarország"c. művét. Na, utána tuti nem büszkélkedünk.
2012. márc. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!