Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Otthon az asztalomnál egy...

Otthon az asztalomnál egy füzetbe én bármit írhatok? Amit NEM teszek publikussá, nem adom tovább.

Figyelt kérdés
A válaszadó tekintetében jó lenne ha egy időseb egyetemet végzet emberke írna.Ő tudja miről beszélek. Mert azért kérdezem mert """szinte""" minden könyv létezik már,kezdve a gyilkosságtól kezdve,a mit tudom én mi ig.Természetesen az írásnak a tartalma nem legális,de az én fejemből pattant ki.
2012. márc. 20. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt írsz le, amit akarsz.
2012. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, ezzel az erővel nem lehetne krimit írni =D Azt írsz, amit akarsz. Annyi, hogy pedofil cuccot nehéz kiadatni, de ha nem akarod, mindegy :P
2012. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek tényleg van értelme? Vagy csak azért nem értem, mert nem végeztem egyetemet? Vagy mert nem vagyok idősebb?
2012. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet S. Ábel példájára gondol, aki azért ült, mert a verseit merénylet előjeleként vették, de csak annyi derült ki, hogy fikció.


Ott viszont nagy nyilvánosság előtt jelent meg a mű.

Ha te otthon magadnak írsz valamit, amiről nem is tudnak (most már igen, a kérdés miatt), abból sok baj nem lehet.

2012. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Persze, ezzel az erővel nem lehetne krimit írni =D"

c: nem krimit írok.

"Annyi, hogy pedofil cuccot nehéz kiadatni, de ha nem akarod, mindegy :P"

): ? Rutinból jött a válasz?...Nem pedofil dolgokról szeretek írni.Kicsit más a téma.

-

"Ennek a kérdésnek tényleg van értelme?"

Örülök neki hogy szerinted nincs értelme.Én is így vagyok vele.De sajnos nem mindegy.Egy tanár nekem azt mondta hogy ilyeneket ne írjak mert vagy elkobozzák,vagy pénzbírságot kapok.Ő egyetemet végzet,mint minden tanár aki tanár.

"Vagy csak azért nem értem, mert nem végeztem egyetemet?"

Ezt én nem sértésnek írtam,csak ők vannak ebben a témában a legjobban és van benne tapasztalatuk.De már megbántam hogy kiírtam hogy egyetem.Bárki írhat aki már elmúlt egy éves és tud beszélni C:

-

"Ábel példájára gondol, aki azért ült, mert a verseit merénylet előjeleként vették, de csak annyi derült ki, hogy fikció. "

Ez már jobban közelit a dologhoz,csak az enyém a világnak szól.És lényegében kitalált de minden dolga valós alapokon fekszik.Nagyon csúnya néven pánikot kelt.Mert aki elolvassa az tudja hogy az van.

"Ott viszont nagy nyilvánosság előtt jelent meg a mű. "

Ha én kiadnám akkor kaszálhatnák rajta :D aztán engem kaszálnának hogy ilyen írtam.

"Ha te otthon magadnak írsz valamit, amiről nem is tudnak "

:D Ezt tudom C: De mi van akkor ha "véletlenül" házkutatást tartanak? Kétszer volt már rá példa,régen.

2012. márc. 20. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Veszélyes vagy.....:)

De erre már jól bevált irodalmi módszerek vannak. Mást ne mondjak:scifi. Írd úgy , mintha egy párhuzamos univerzumban élő marslakó rémálma lenne.

A horror filmek íróit sem szokták letartóztatni, úgy tudom....:)

2012. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Veszélyes vagy.....:)"

Ez ari volt C:

"De erre már jól bevált irodalmi módszerek vannak. Mást ne mondjak:scifi. Írd úgy , mintha egy párhuzamos univerzumban élő marslakó rémálma lenne."

xD De ezt nem lehet úgy írni.Mert elégé real kijelentés vannak benne.D:

"egy párhuzamos univerzumban élő marslakó rémálma lenne"

:D C: xD Cool :D

A horror filmek íróit sem szokták letartóztatni, úgy tudom....:)

2012. márc. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!