Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan hírességek/sztárok, akik a saját érdekeik miatt adományoznak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 18:00
 1/7 anonim válasza:
attól függ ki de biztos
2012. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy elkezdi,akkor ő lesz este a tv-ben 10 percet foglalkoznak vele. Ekkor a többi azt mondja, hát akkor én is adományozok,meg beállok levest osztani a hajléktalanoknak (mint ha ez nagy segítség lenne,2 vagy 3 ember osztja az már mindegy), hogy én is szerepeljek pár percet főműsoridőben. Ha ezt énekes teszi és karácsony előtt,akkor tuti karácsonykor dobja ki az új karácsonyi lemezét.
2012. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sztem is vannak olyanok,akik nem csak szívből teszik,hanem a saját érdekeiket (is) nézik. Örülök h nem vagyok egyedül,aki így gondolja :)
2012. márc. 20. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
10-ből 8 tuti, hogy azért teszi, hogy beszéljenek róla, és reméli, hogy ettől a jótettől (levesosztás, stb.) elcsendesül a lekiismerete.
2012. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sok a pénzük.Nagy házaik vannak , kocsik , szép karrier meg egyebek.Mit kezdjenek annyi millióval?Hát jótékonykodjanak.
2012. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jótékonykodjanak igen ha annyi pénzük van, de azt is lehet csendben, nem a mellüket verve, hogy "én megtettem".

Másrészről viszont a hírverés is hasznos bizonyos szempontból, mert így felhívja egy adott ügyre a figyelmet.

2012. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van 6. válaszadó! Valahogy nem értem, hogy miért kell minden csatornán azt adni h valaki jótékonykodott. Mások is csinálják és mégsem dicsekednek vele...
2012. márc. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!