Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Planogram árufeltöltő mit...

Planogram árufeltöltő mit dolgozik?

Figyelt kérdés
valaki a tescóban dolgozatot,már ebben a munka körben??

2012. márc. 21. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Planogram: van aki kitalálja, hogy nézzen ki az adott sor, melyik termék hova kerüljön és mennyi kerüljön ki belőle, szóval a "plano" egy terv. megmondja hova kerüljenek a polccímkék (1 termékből a töltés címkétől címkéig tart)

Fogalmam sincs, hogy ki/k csinálják, én dolgoztam Tescoban diákként árufeltöltőként és szidtuk őket rendesen, mert volt, hogy a plano a valósággal köszönő viszonyban sincs. (pl rakj ki valamiből 5-öt, amiből 3 is alig fér ki) persze ezt ellenőrzik, aztán téged csesznek le, mert a planoban kifért)

Mellesleg Tescoban ha jársz nézd a sorok tetejét, van párnak a végén egy vaskos mappa planogram felirattal, igaz sosem lapoztam bele.

2012. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi! sokat segítettél!!
2012. márc. 22. 13:18
 3/10 A kérdező kommentje:
neem olyan könnyűűű... senki ne várjon csodát..tőle.. szimpla árufeltöltő + megszakad..
2012. márc. 31. 10:29
 4/10 A kérdező kommentje:
jah és éjszaka.. nincs időd magadra se..
2012. márc. 31. 10:29
 5/10 A kérdező kommentje:
párnapig (hétig) dolgoztatnak aztán utána úgy is ki rúgnak..
2012. ápr. 2. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a tesco...
2012. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
át pakolja a tescot, nehéz polcok.. stb.. éjszaka
2012. máj. 2. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:

én 2 évig bírtam planosként,elegem lett,találtam egy szakmunkát magamnak nettó 170ért.Aki csak teheti,ezt csak átmeneti munkának használja.

Nektek is kellett akciót váltani?A mi áruházunkban miénk volt az is.7k-s áruházban van kb 20 End és azt 8óra alatt meg kellene elvileg tudnom csinálni.Valahogy az utolsó 2 sosem sikerült.Az utolsó 4 órában a szupi 5 modulos(extra áruház miatt 5 modul) sárgafal is az enyém.Persze a fősoron a szigeteket 1 ember 12órában csinálja,12ben meg 3ember+az ov a modulokat.Nem vicc?

2012. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó.

köszi a választ! Hát nekem is elegem lett belőle.. nálunk is így volt! Volt olyan hogy előző nap át pakoltunk egy polcot (modult) , hogy ez így jó lesz.. másnap pesten kitalálták hogy ez így nem jó, pakoljuk vissza... tök fölöslegesen pakoltattak bennünket! Igen , nálunk is volt akció váltás! Azt hozzá kell tennem voltunk 5-en + 1 diák,+ a csoportvezető.. (ez volt a fix), meg aki hozzánk csapódott 1-2 ember... Volt olyan hogy a 3. nap oda jött a csoport vezető .. hogy tetszik ez a munka.. mondom én.. át elég érdekes! erre ő.. ez nem neked való munka.. ha nem bírod akkor ne húzzuk egymás idejét.. :O

Oké, onnantól vissza vettem és próbáltam túl élni ezt a pár napot amit ott voltam! Egyébként nekem el se mondták mit kell csinálni.. nagyon bunkók voltak!

2012. máj. 28. 21:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol dolgoztál?Most találtál mást helyette?
2012. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!