Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor lesznek már végre az...

Mikor lesznek már végre az iskolaszövetkezeteknek TESCOS munkaigények? Alig van pár TESCOBAN, ha van azok éjszakaiak, vagy kassza. Árufeltöltő lennék nappal, mint tavaly? Lesz még banyek?

Figyelt kérdés
:-))
2012. febr. 21. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos van,haverom még tescozik, hétvégén is megy a pólusba éjszakás árufeltöltőnek.
2012. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Éjszakás" :D
2012. febr. 22. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Látszik hogy lövésed sincs a munkákról..éjszakás 10x jobban megéri mint nappal 0 Ft pótlékért bent lenni. Tescoban egy diák két dologra kell, feltöltő és kassza. Külön külön már nagyon ritka, ha ennyire válogatós vagy, próbálkozz máshol!
2012. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
látszik, hogy lövésem sincs, de gondolom azt te is tudod, hogy 16 évesen nem dolgozhatok éjszaka.. jah, és nem is a kérdésre válaszoltál.. :/
2012. febr. 22. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:

1, Kérdésben hol van az leírva hogy 16 éves vagy? Sehol..akkor mégis milyen választ vársz?

2, Tanulj meg rendesen kérdést feltenni:)

3, Minden Tescoban van, és neked is van/volt diák csop. vezetőd. Érdeklődj nála, ők tudják lesz-e szükség diákra.

2012. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most én is mondhatnám, hogy a kérdésemben benne van, hogy "Árufeltöltő lennék NAPPAL" .. nem izgat, hogy az éjszakai megéri, ha a nappali érdekel.. mindegy, én nem szeretnék kötekedni..neked is igazad van.. egyébként én már dolgoztam, és csak árufeltöltőként.. mivel kasszás 16 évesen nem lehetek.
2012. febr. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!