Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magántanuló voltam 5. től....

Magántanuló voltam 5. től. Nem találom a helyemet. Hiányzik a gyerekkor, és ami kimaradt. Hogy tudnék ezen túltenni?

Figyelt kérdés

sajnos barátaim nincsenek, vagyis nagyon kevés szó szerint 1-2, és ők is hasonlóak, de jobban befordulósak, nem tudok velük ebből kitörni. magányos vagyok, és piszkosul hiányoznak azok az évek amiket elvesztegettem, ha csak az utcán látok fiatalokat, mindig arra gondolok mi maradt ki. Én nem akartam ezt, a szüleim baromsága volt. Mit tudok ez ügyben tenni? Mert eléggé depis vagyok miatta.


20 körüli srác.


2012. márc. 23. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy kimaradtál 1-2 dologból, de nem csak jóból, hanem rosszból is. Akár pokollá is válhatott volna az életed.

Mi hiányzik konkrétan? Egy barátban? Mit tennél, ha lenne barátod? Miben lenne jobb?

2012. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát gondolom időt töltenék vele, kimennék a térre deszkázni stb. ott folytatnám ahol abbahagytam annó... amúgy mi az a dolog ami miatt szerinted pokollá válhatott volna az életem?
2012. márc. 23. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod milyenek ezek a mai gyerekek...

Bár vannak normálisak is.

Lehet ilyen bandába kerültél volna, ahol drogra szoktatnak, valami bűncselekménybe visznek, diszkóban megerőszakolnak. Sokat verekedtél volna másokkal. Lehet már gyereked lenne.

Más ember lennél biztosan. Hogy jobb vagy rosszabb, az nem fog kiderülni.

Inkább próbálj meg a jövővel foglakozni. Te egy értékes ember vagy és fiatal. Előtted van az egész élet!

Egyetemen, főiskolán szerintem sok jó fej emberke van, akikkel lehet programot szervezni. Egy dolog kell csak ahhoz, hogy legyenek havarjaid. Keresni kell őket és nem szabad magadba zárkózni.

2012. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!