Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy alakul ki egy ízlés?...

Hogy alakul ki egy ízlés? Olyanra gondolok: Nekem tetszik most egy sztárfiú, nekem minden kis szépséghibája tetszik, másnak meg ronda az egész ember?

Figyelt kérdés

Persze velem is így működik, valakinek Isten pasi Justin Bieber, szerintem csak egy ny*las b*zi gyerek. Oké, bocsi akit megbántottam. Egy ízlés hogy alakul ki? Miért van az, hogy nekem pont Ő tetszik, másnak pont Ő csúnya?

Ugyan ez van a rendes szerelemmel, valakinek helyes az a srác akivel jár, én semmi helyeset nem látok benne:)

Gondolkoztatok már el ezen?


2012. márc. 23. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Till Lindemann tetszik,szerintem nagyon helyes pasi:)Ha egy pár évvel fiatalabb lenne,vagy én idősebb...:)
2012. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem egy 25 éves srác,mit akarok én 14 évesen tőle? : D
2012. márc. 23. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ízlést, a véleményt a világról leginkább a szülőktől tanuljuk el, vagy olyanoktól, akikkel sok időt töltünk. Akarva-akaratlanul ha egy ember sokat van melletted, eltanulod a szokásait, mozzanatait, rituáléit, véleményformálását. Nyilván ez nem azt jelenti hogy "koppintás" az egész a szüleidről, hanem hogy gyermekkorban kapsz egy alapot, és a saját szerzett tapasztalataid által formálod ezt az alapot, kialakítod hogy számodra mi a megfelelő, mi az amit tetszik ezáltal boldogsággal tölt el.
2012. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most ezen elmosolyodtam:) Kicsit fura, hogy Ő tölt el ugymond boldogsággal

Bár banda, így a többieket is nagyon szeretem♥

Csak közben Őt máshogy:)

2012. márc. 23. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy eltanuljuk a szüleinktől, nagyszüleinktől, de akkor hogy van, hogy sokszor olyan dolgot szeretünk vagy szerettünk ifjabb korunkban, amit se a barátaink, se a szüleink nem.
2012. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) ez engem is érdekelne:)
2012. máj. 22. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!