Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon tetszik egy fiú/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon tetszik egy fiú/ lány és már össze is jöttetek, akkor mennyi idő múlva alakul ki a szerelem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinél más. nálam ez 1 hónap volt, és már 2 éve együtt vagyunk :) a barátom szerint nála egy hónappal azelőtt volt már szerelem, hogy összejöttünk
2009. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsonek.ez egyentol fugg.en a harmadik napon szerettem bele.:D akkor kaptam eletem elso csokjat es mar egy es fel eve egyutt vagyunk:D
2009. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit furcsa volt a kérdésed, soha nem jöttem még össze úgy senkivel,hogy nem voltam szerelmes. Így garantálni tudtam valamennyire a tartósabb kapcsolatot. Mostani barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk :)

Ha rólad van szó a kérdésedben szerintem gondold át, hogy tényleg belé tudnál szeretni vagy csak hirtelen fellángolás, mert kedves stb.,nehogy veszélybe sodord a (gondolom) barátságot.

2009. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadónak: Hidd el, van hogy először csak vonzódás alakul ki, és ahogy találkozgattok, ismerkedtek egymással, úgy lángol fel a szerelem is. Ne úgy képzeld el, hogy fogok egy fiút, járni kezdek vele, aztán hátha beleszeretek, és ne is úgy, hogy barátságból szerelem.

A jelenlegi párommal fokozatosan alakult ki minden, először a vonzalom, azt éreztük, hogy egyre többet szeretnénk együtt lenni, egyre többet találkoztunk és beszélgettünk. Aztán ez fokozatosan mélyült, egy alkalommal megcsókolt, és ahhoz a naphoz kötjük a kapcsolatunk kezdetét. De még egy hónap telt el, mire mindketten tiszta szívvel kimondtuk, hogy szerelmesek vagyunk egymásba. És ez másfél éve tart ^^

2009. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudok csak erős szimpátia alapján járni valakivel. Az első tartós kapcsolatom is most, 20 éves koromban jött el, és már szerettük egymást egy ideje,csak féltünk lépni, pedig jól ismertük egymást mert gimiben osztálytársak voltunk. Nem hiszek ebben a "majd kialakul" dologban, szerintem ritka az ilyen.
2009. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!