Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok Pesten valami jó...

Ajánlanátok Pesten valami jó nagy kávézót ahol el lehet üldögélni egy sarokban, emberektől távol? :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ike.Ott van kávé.:)
2012. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a
2012. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy dragabb kavezot, ott nincs tomeg pl.
2012. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak nem egy mizantrópot tisztelhetek benned?

én is az vagyok, de sajnos elég rosszak a tapasztalataim.

sok helyet kipróbáltam Pesten, a Centrál kávézó jó nagy, de délelőtt sokan vannak, és nagyon drága.

A New York-ban sok a külföldi, de az is jó nagy, és ott eléggé el lehet szeparálódni.

A Divatcsarnok 2.emeletén is van egy nagy kávézó, de ott állandó a tömegnyomor, egy nagy tér az egész, képtelenség egyedül lenni.

nem ajánlom a kávézót, csörgés-zörgés van, rihi-röhi, sok a külföldi, ráadásul a felsorolt helyek nagyon drágák...

ellenben a könyvtárakban...

OSZK, Egyetemi, Szabó Ervin. Mind zseniálisak. Most télen én is rengeteget lógtam ezekben, mert sajnos munkanélküli vagyok, időm mind a tenger, addig sem kellett otthon fűteni :S

2012. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát olyan kávézót keresel ahova nem igazán járnak emberek.


Na had gondolkozzak hogy hol van csődbemenetel előtt álló kávézó... :DDD


De komolyan.

A fontosabb kávézókra már eleve nem áll meg a dolog mert vagy kicsik vagy folyamatos forgalom van bennük. A hatalmas kávézó meg ritka. Ilyet csak olyan helyen nyitnak ahol nagy forgalmat várnak. És akkor vannak kevesen ha nem csinálják jól...


De a Hajós utcában pl szétnézhetsz. Ott van olyan hely ahol kevesebben vannak...

2012. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!