Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből tudn@ nekem v@laki egy...

Ebből tudn@ nekem v@laki egy szép fogalmazást csinálni? V@laki meg tudná nekem szépen fogalmazni ezt a kérdést? Vagy esetleg olyan oldalt tud v@lvki ahova be lehet küldeni a vázlatokat és szépen megfogalmazzák?

Figyelt kérdés

"Szia Gabi, hallottam hogy vissza akarsz regizni a hotdogra.

Tudom hogy haragtartó és gyűlölködő vagy de én ettől még szeretlek és szeretnék veled barátkozni. Arra gondoltam hogy ha ott elfogadnál ismerősnek akkor beregiznék én is arra az oldalra. Állítólag azelőtt sokat jártál oda...

Nem tudom hogy érdemes-e beregiznem a hotdogra végülis az nem a facebook. Ott lehetnénk barátok..."


Fontos lenne mert ma vagy holnap el akarom küldeni de én NEM TUDOK ÍRNI. Próbáltam már, de nem sikerült és csak harag lett belőle. csöpögős fogalmazást kellene ebből a feni szövegből csinálni. Próbáltam facebookon segítséget kérni ez ügyben de nem kaptam.


2012. márc. 25. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Őőőőő nem értelek. Ez miért nem jó? Összevesztél vele? Gabi most fiú (Gábor) vagy lány? Hotdog nem rossz oldal, de nem olyan aktív, mint a facebook.


amúgy nem rossz ez, de a "regizni" szó helyett használd a regisztrálni-t, a másik, ha eddig nem érdekelted a megnevezett személyt, lehet ezután se fogod érdekelni

2012. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, Gabi, érdeklődtem utánad, és azt mondták, a hotdogra akarsz regisztrálni megint. Tudom, hogy Te komolyan godnolod, ha megharagszol valakire, és nehezen felejted el a sérelmeket, de én ettől még szeretlek, és szívesen barátkoznék Veled. Tényleg sokat jártál régebben a hotdogra? Arra godnoltam, hogy én is oda regiznék, hogyha ott elfogadnál, ott tudnánk levelezni. Örülnék, ha jóbarátok lehetnénk.
2012. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindkettőtöknek! Már kezdtem feladni hogy innen segítséget kaphatok, de köszönöm.

Bocs a sok "@" jel miatt a kérdésben de az azért van mert a fent használt tudna és valaki szavak miatt nem engedték kiírni a kérdést. :(

Gabi lány, Gabriella a barátnőm. Összevesztem vele a facebookon, próbáltam bocsánatot kérni (saját szavaimmal) de éppen az miatt nem sikerült, nem tudtam neki tetszően szép üzenetet írni és bocsánat helyett még jobban megharagudott. Nemrég pedig meghallottam hogy regisztrálni akar a hotdogra.

én is akarok, ha már ő ott lesz csak előtte szeretném megkérdezni hogy ott elfogadna-e ismerősnek hogy ne menjek hiába.

Én pedig sajnos rosszul fogalmazok nem tudok szép leveleket írni, még szépen kérdezni sem, ez pedig fontos.

Rendben, nem rövidítem le a szavakat, lehet hogy jobban hangzik.

Nagyon szépen köszönöm ez a második válasz tökéletes mindjárt el is küldöm a barátnőmnek.

Ezen már biztosan nem fog megharagudni.

2012. márc. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!