Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szép bocsánatkérő levelet ki...

Szép bocsánatkérő levelet ki tud írni?

Figyelt kérdés

Féltékenykedésért és egy nyilvános s.ggfejezésért kellene bocsánatot kérni, vagyis ez lenne a téma.

várom az ötleteket.



2012. márc. 20. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Megpróbálom:P:-))



Tehát:


Kedves XY!


Nagyon sajnálom, ahogy viselkedtem, már őszintén megbántam, hogy nem bíztam Benned és féltékeny voltam. A jövőben megpróbálom ezt leküzdeni. Az Ember sokmindent mond és tesz meggondolatlanul, sokszor nem szándékosan megbántva a Másikat! Én sem akartalak megbántani, csak felzaklatott a helyzet és ezért mondtam, amit mondtam. Nem gondoltam komolyan! (itt a s.ggfejezésre értendő, de ezt tudni fogja, akinek írod)


Hirtelen ennyire voltam képes, már kissé fáradt is vagyok.


...de gondolom fogsz kapni értelmesebb levél ötleteket is:-)) Sok sikert!

2012. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, igen várom a többieket is.
2012. márc. 20. 01:06
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Aztán majd bocsánatot kérsz azért is, mert hazudtál a bocsánatkérésről?
2012. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
már ne is haragudj meg, de szánalmas vagy. Ha ennyire sem vagy kéoes, hogy leírd, vagy esetleg szóban elmond azt hogy sajnálod, meg blabla akkor hozzád nem való senki. Ennyi önnálóság nincs benned? Kérd meg anyucit fogja meg a kezed, azt mondjon helyetted valamit...
2012. márc. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Azt, hogy ember és másikat nem írjuk nagybetűvel!!!
2012. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát öregem, ha erre volt eszed akkor tessék megtanulni bocsánatot kérni.
2012. márc. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Tudjátok ám kedves bunkózok, vannak,a kik nehezen tudják önmagukat és főleg az érzéseiket kifejezni ám...
2012. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Bocs az offért, de...


06:56-nak:


Nem írjuk nagybetűvel??? Még nem hallottál olyanról, hogy tiszteletből nagybetűvel írunk le személyeket?! Hát ez elég ciki... Igenis írjuk nagybetűvel pl. hogy Ember. Kicsit olvasgass, majd fogod látni máshol is!



07:14-es válaszadóval értek egyet teljes mértékben! A kérdező nem azért kért itt segítséget, mert át akarja vágni az illetőt, hanem azért, mert lehet, hogy nehezen fejezi ki Magát! (itt is nagybetű, a tisztelet miatt, "kedves" 06:56-os!) Nem értem, miért kell folyton belerúgni, belekötni egymásba. Szánalmas...

2012. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Hát nézz egy kicsit jobban utána. A főneveket nem írjuk nagybetűvel, bármiről legyen szó, a tisztelet nem itt kezdődik.
2012. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki nem tudja jól kifejezni magát, akkor itt az alkalom, hogy fejlessze ezt a képességét. Illetve ez esetben is átveri a másikat, hisz ő egy olyan ember, aki nem tudja jól kifejezni magát, de egy más által jól megírt bocsánatkérő levéllel félrevezeti a címzettet. Később elég nagy eséllyel úgyis lebukik.
2012. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!