Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért nincs egy barátom se?

Mért nincs egy barátom se?

Figyelt kérdés
Eléggé csendes visszahúzódó vagyok.Szeretnék ezen változtatni,de nem megy.És már egy barátom sincs.Mindig én maradok pár nélkül torna órán...:'( annyit sírtam már...

2012. márc. 26. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kétféle ember van. Az egyik kimondja, amit gondol, a másiknak vannak barátai."


Én is mindig csendes visszahúzódó voltam, pár nélküli a tornán. Csendes, mert nem mondtam ki, amit gondoltam, hazudni meg nem akartam. Idővel elfogadtam.


Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy ha kimondtam volna, amit gondolok, akkor lett volna egy barátom, egy igaz barátom, aki elfogadja.


Az őszinteség fontos. Ne mutasd magadról azt, aki nem vagy, mert akik azon keresztül lesznek a barátaid, előbb utóbb tudni fogják az igazat, és faképnél hagynak, te meg már annyira elhiszed a magadra öltött álarcod valódiságát, hogy magad sem fogod érteni, miért maradtál egyedül.


Nézd meg, mi az, ami érdekel, és ebben körben keresgélj, akár először Neten, fórumokon, vagy akár élőben (ha mondjuk rajzolni szeretsz, akkor egy szakkörön, ha valamilyen sport érdekel, akkor ott).

Lassú folyamat, de előbb-utóbb meghozza gyümölcsét.


Fel a fejjel! ;)

2012. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs miről beszélgetned? Miért vagy egyedül? Én is visszahúzódó vagyok (voltam, már nem annyira) de mindig találtam pár embert akivel megegyezett az érdeklődési köröm.
2012. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én szeretnék megváltozni de nem megy.Régebben sokan csúfoltak h :Néma! és nagyon rossz volt.Most meg olyan rossz h senki nem szeret az osztályban.Mindig én vagyok felmaradva.Úgy érzem h mindenki utál:( Olyan rossz h ilyen csendes típusú vagyok.Nincs egy barátom se.:'(
2012. márc. 26. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezen egyes egyedül csakis te tudsz változtatni.
2012. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne sírj, hanem tanulj meg küzdeni, azért, hogy elérd a célod!


Amit az első leírt meg el se olvasd, mert nyilván valóan valami 20 forintos 80 as évekbeli bolhapiaci könyvből másolta be.


A célod adott!


A következő tornaórán tegyél meg bármit, azért, hogy ne te maradj egyedül!


Az életben is így működik, és aki őszinte, az örök balek lesz!

2012. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nézd meg, mi az, ami érdekel, és ebben körben keresgélj, akár először Neten, fórumokon, vagy akár élőben (ha mondjuk rajzolni szeretsz, akkor egy szakkörön, ha valamilyen sport érdekel, akkor ott).

Lassú folyamat, de előbb-utóbb meghozza gyümölcsét. "



Mintha valami legelésző kecske gondolatait olvasnám, aki a réten kedvére válogat, hogy most éppen mit akar bezabálni!


Jó reggelt!!!!!! Az élet nem ilyen ám!!!!!!

Az életben vannak a vadak, és vannak a vadászok.

2012. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"5/5

(...)

Az életben is így működik, és aki őszinte, az örök balek lesz!"

Ezt a mondatot lekaparva egész jókat írtál, kár volt széjjelkapni ezzel.

Vissza a témához... Barátkozni nem lehet, ha nem nyitsz másik felé. Muszáj megszólalnod, akár egy számodra érdekesnek tartott emberhez; vagy ha hozzád szólnak, valamit válaszolsz neki, már az is elég. Biztos van olyan téma, amiben el tudsz beszélni hosszan másokkal, aztán onnan már megy az egész.

2012. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az életben is így működik, és aki őszinte, az örök balek lesz!"

Ezt a mondatot lekaparva egész jókat írtál, kár volt széjjelkapni ezzel."


Első vagyok, és még én is osztom a véleményed, hiába ócsárolt, hogy honnét szedtem, a többi jó volt.

Ja, amúgy elárulom: tapasztalatból. Lehet, hogy krisztusi csoda volt, de én ez alapján találtam meg a barátaimat.

2012. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

furcsa, én meg soha enm bírtam csenbódben maradni, és inkább a túlzott őszinteségemért haragudtak meg az emberek (néha haragszanak meg még most is)

leszünnk barátok? :)

2012. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Először is! Én nem tudok felhozni semmilyen témát.Valahogy nem megy.:'(

Vannak akik kicsit közelebb vannak hozzám(barátilag) ,de azoknak van 1-2 jó barátjuk és inkább azokkal van(ami normális) mint velem.Az év elején volt egy lány akivel jó barátságunk volt csak közénk jött egy osztálytárs.Mivel ő többet beszél mint én (nem csendes mint én:'()ezért engem elfelejtett és vele lettek jóba.Azóta nagyon-nagyon egyedül vagyok.Szinte észre sem vesznek.Nagyon jól esik az ha valaki hozzám szól,még annak is örülök.:/ :(

Én szívesen barátkozok veletek ,de az sajnos csak az interneten keresztül lehet.Tudom ,hogy segíteni akartok és ezt köszönöm!Hogy változtathatnám meg? Annyira hülye vagyok!Nem tudom hogy mért van ennyire rossz tulajdonságom!:'(

2012. márc. 28. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!