Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs egy igaz barátom sem!...

Nincs egy igaz barátom sem! Már nagyon elegem van! Jó lenne néha valaki, akivel elmegyek vásárolni, nézelődni, de nincs senki az életemben, akivel ezt megtehetném! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
szokd meg
2010. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ismerkedj! Tanulsz? Dolgozol? Valahova csak eljarsz, ahol vannak emberek es tudsz baratkozni. Figyeld meg, ki az, aki hasonlo erdeklodesu, mint Te es vele legyel! Eloszor csak hivd ki pl. egy kavera, uditore, aztan ez rendszeres lesz, akkor mar jobban megismered, elhivhatod vasarolni, csavarogni... Ne add fel! Drukkolok!


Bocsi, angol billentyuzet!

2010. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos igazat kell adjak az első hozzászólónak.

Van jó haver, ismerős, igaz barát sajnos nincs.

2010. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mai világban ez a természetes sajnos. Haverjai vannak az embereknek, akik, ha baj van, akkor felszívódnak.
2010. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dolgozok, de ott sincsenek olyan emberek, akik szívesen szóba állnának velem. A munkán kívül nem nagyon van közös témánk. Én vagyok az, akit folyton kinéznek, mert én vagyok az egyetlen, akinek még nincs gyereke (25 éves vagyok), így a gyerekes témákba nem tudok beleszólni. EGyszerűen kiközösítenek, elegem van.
2010. jan. 3. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogadj el barátnak egy kis állatot!

Nekem kutyám volt, nála vagy bármilyen más állatnál jobb barátot nem tudsz elképzelni!

Aztán tudsz ismerkedni a kis barátod által más gazdikkal is.

2010. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentkeztem a www.bloki.hu oldalra, a korábbi kedvenceim és a mostani végett :-) Sok aranyos más állatka is van ott, mindjárt el is kezdtünk kommunikálni egymással!

Én nem vagyok az az ismerkedős típus, de ha kutyussal találkozok utcán (no meg a gazdijával), nincs gond, hogy ne szólaljak meg a kutyuskát látva :-)))

2010. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
persze a gazdikkal kommunikálok a kedvencek "nevében"
2010. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi!
2010. jan. 3. 14:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Egyébként nekem is kevés barátom van, nem is vagyok ismerkedős típus, de az állatok kapcsán más a helyzet! Az állatok megérzik, ha szeretik őket!

Állatbarátként írtam az ötletet, hogy próbálj meg egy kis kedvenc által ismerkedni. Kutyus, cicus stb. kedvenc abszolút tökéletes barát, aztán jöhetnek a gazdik :-))

Sok sikert!

2010. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!