Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pletykálnak rólam a munkahelye...

Pletykálnak rólam a munkahelyen egy kollega miatt aki tetszik. Mit tegyek, miről beszéljek, hogy ne röhögjenek ki?

Figyelt kérdés

ugyanis, soha nem fogadtam el senkitől kávét, de tőle igen.

Most esik le, hogy pont ezért hívott meg, már biztos mondták neki a többiek, hogy nem szoktam elfogadni.

Aztán egyszer panaszkodtam, hogy rosszul telnek a hétvégéim (mert egyedül vagyok, de ezt nem mondtam) a kollega meg pont a hétvégémről kérdezett.

meg egy rakás minden összevág, hogy amit mondok magamról, egyből vissza jön hozzám ettől a sráctól.

Újabban már haza akar vinni kocsival. Volt ilyen is, hogy megkértem erre valakit, mert lekéstem a buszt és óránként jár.

Nos így hogy mindezt tudom, miről beszéljek a kollegának, mert az jut vissza mindenkihez, hogy ne legyek a szemükben mosoly, gúny tárgya???


2012. márc. 27. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi van, az erkölcsrendészetnél dolgozol...?

És soha nem volt életedben egy kapcsolatod se, hogy úgy érzed, valami magyarázattal tartozol nekik a magánéletedről?

Mondd nekik akkor, hogy b.uzi vagy, csak így falazol magadnak, az úgyis korunk divatja.

2012. márc. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszik a srác vagy nem? Ha nem, akkor egyszer említsd meg neki hogy milyen jó wellness hétvégén voltál egy hapsival, békén fog hagyni. Ha igen, akkor vele menj el oda.
2012. márc. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy felnőtt nő vagy?
2012. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"úgy érzed, valami magyarázattal tartozol nekik a magánéletedről? "


miért érezném így?


amúgy tetszik nagyon, de megtudtam, hogy van bnője, meg gyermeke az előző kapcs-ból

szóval félreérthettem a közeledését :(

2012. márc. 27. 17:58
 5/5 A kérdező kommentje:

és szerintem nem vagyok röhej tárgya sem a munkahelyen

ezt meg befóbiázhattam

2012. márc. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!