Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik! Párkapcsolatban él, másfél éve! Megszereztem a számát naponta több sms-t váltunk messenger. Stb és még a munkahelyen is flörtölünk. Nagyon tetszik és nagyon kedvel a csaj engem. Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog, más csaját lenyulni, de beleszerettem! És szeretném örökre. A pasija miatt még nem ebged annyira közel magához, néha megpuszilgatom átölelem, majdnem emgis csókoltam 1x. Szeretnék egy találkát. Stb. Erre mindíg azt mondja hogy tudom nem szabad. Viszont érzem, hogy döntés elött áll. Hogyan tudom megerősíteni a "jó döntésben"?
2009. nov. 28. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:

NE rontsd el más kapcsolatát, akárhogy szereted. Neked sem esne jól, ha egy harmadik odapofátlankodna.

Azt, hogy szeretnéd örökké azt úgysem tudod még megmondani pontosan.

2009. nov. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha a csaj is benne van akkor szerintem simán hajts rá és ne törődj a másikkal."nem szép dolog" persze már...ha mindig a mások érdekeit néznénk sose haladnánk előre. Abból kiindulva hogy a csaj is flörtölget veled nem szereti eléggé a barátját. Igy végülis csak jót teszel hogy megszabaditod a csávóját egy olyan nőtől aki nem szereti őt igazán XD. Csak aztán vigyázz ha összejössztök nehogy te is úgy járj mint az előző ;))
2009. nov. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már tegnap is kérdezted. Szerinted azóta mi változott?

Sok szerencsét, csak majd ne téveszd szem elől a kislányt a gyárba, nehogy felszedje mondjuk a raktárost cicázásra, mikor veled jár. Meg majd keress egy fogorvost arra az esetre, ha a fiúja kiverné a fogadat.


Részemről egy lúzer vagy te is meg a csaj is. Te azért, mert hülyét csinálsz magadból, mert nem vagy képes neki megmondani, hogy kisanyám döntsd el ki kell neked, mert ha haza mégy és vele dugatod magad, és ezen nem is akarsz változtatni, akkor menj anyádba, a csaj meg azért, mert egy hülye pcsa, aki átveri a barátját, és valószínűleg olyan szerencsétlen, hogy a gyári pasas is megfelel már neki, hogy elszórakoztassa, mert, ha nem így lenne, akkor kirakta volna a pasiját, amint jobban érdekled a baráti dumálásnál.

2009. nov. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne feledd amit így szerzel így is vész majd el...Amúgy a megszerzésében jó úton jársz ifjú padawan-bár ez már a sötét oldal :) Amúgy ha nem ismered a barátját akkor nem is kell vele nagyon foglalkozni.
2009. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ez az amit soha nem tudunk megvalaszolni, hogy mit tegyunk ha masik csaja tetszik...

De mi lesz akkor ha mar a te nod es ismet csabito keze kozze kerul?


Orokke mi?

Csinald azit a szived diktal, mert annak nem lehet parancsolni...hiaba is tudod, nem szabad.

A kiscsaj pasija meg elobb utobb ugyis pofara esik, ha a lany mar most kifele kacsint a kapcsolatbol.

2009. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!