Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 62 éves munkatársnőm nyugdíjba...

62 éves munkatársnőm nyugdíjba fog menni, milyen ajándékot vegyek neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy szoktuk csinálni,hogy ha valaki nyugdíjba megy a cégtől,akkor közösen veszünk neki ajándékot.Általában virágot és valami szép arany vagy ezüst ékszert pl nyakláncot,vagy karkötőt.Ha egyedül akarod megajándékozni,akkor is vehetsz neki virágot,meg mellé mondjuk valami apróságot,egy szép terítőt,vagy valami kisebb dísztárgyat,pl vázát!
2012. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy nagyon kedves kolléganőmnek vettem nyugdíjba vonulásakor egy nagyon szép bőrborítású naplót (mindig is imádott naplót írni) és egy tollat (gravíroztattam rá) egy másiknak pedig egy olyan órát aminek fordított a számlapja és visszafele jár(azzal a szöveggel adtam át, hogy most már visszafelé kell számolni az időt). Amikor kibontotta fel sem tűnt neki, csak jóval utána esett le :)
2012. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!