Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamu ez a Reader's Digest...

Kamu ez a Reader's Digest nyereményjáték? Nyert már ezzel valaki?

Figyelt kérdés
Állandóan küldik, hogy rendeljem meg a kiadványaikat. Méregdrágák, nem tudom megrendelni, nem is hiányoznak nekem azok a könyvek, könyvtárba járok.De mindig visszaküldöm a "Nem" válaszborítékban a megfelelő dokumentumokat, még sosem nyertem. Most arra gondolok, hogy nem is nyer senki, csak ránk akarják sózni a portékájukat.Vélemények?

2012. márc. 30. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
anno nővérem nyert 2X-3X is könyveket, de ez már vagy 10 éve volt, azóta is küldözgetik a leveleket, pedig vagy 10X lemondta
2012. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod,kamu.

Süketeléssel teli kiadványukat csak úgy tudtuk lemondani hogy ajánlott levélben a területi igazgatónak címeztük ,és kihangsúlyoztuk hogy nem fizetünk.

2012. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy megkapom a levelüket,úgy dobom a kukába. Szélhámosság az egész.
2012. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI!
2012. márc. 30. 21:23
 5/8 anonim válasza:
75%
Ismeősünk kb 5 éve nyert valami 5 milliót vele. Ez nem kamu tényleg megtörtént.:)
2012. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer egy kenyérpirítót nyertünk vele, de már vagy 10-15 évvel ezelőtt.
2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan lehet vele nyerni, csak az kevés ember. Egyik ismerősöm szerint a nagyobb lottónyereményeket sohasem fizetik ki, hanem lenyúlja a Szerencsejáték Zrt.
2012. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Ezek szerint csak van, aki megnyeri a milliós nyereményt is.Visszaküldöm, de nem rendelek.
2012. márc. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!