Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák valaki nyert már a...

Anyukák valaki nyert már a pöttyös túrórúdival? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, elég sok fogy nálunk mégsem nyertem egyszer sem!

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj, kedves első, csodás a válaszod... Mennyi frusztrált ember van, jóég...


Én sem nyertem még. Csak és kizárólag sport szelettel, de az régen volt már. :)

2012. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sok fogy,és pont ma vettem észre a csomagolásban,hogy terméket nyert van benne!
2012. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Másik túrórudit már én is nyertem vele, de ilyet, hogy pendrive, vagy hasonló, olyat sajna nem. :( Pedig szeretnék legalább egy pendrive-ot.

Nem is hittem el, hogy lehet, egészen addig míg férjem nem mondta, hogy főnöke nyert egyet.

2012. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Másik rudit igen,mást még nem,de próbálkozok!Sok sikert neked is!!!!
2012. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tegnap nyertünk vele először egy másik rudit.2,5 éves kisfiam minden nap eszik egyet...tegnap is ott hisztizett a bolt elött,hogy rudit kér,bementünk és nyert is :) Ma ismét szerencsénk volt,még egy rudit nyertünk,de ezen kívül semmi mást.Pont kb 10 perce töltögettem fel vagy 20 kódot.Azért egy pendrive-ot én is szívesen nyernék :)
2012. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz, én is csak tapasztalatot nyertem idáig.


De volt már olyan, hogy más csokiban volt szöveg (nyert, stb) - mentem a boltba, ahol közölték, hogy ők nem foglalkoznak ilyennel, menjek másik boltba.

2012. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 4x vettem,és abból 2 nyert :D Persze csak terméket,nem egyebet :) Peches vagy csak,de majd rád talál egyszer az Igazi :) (tudod- Pöttyös az igazi) :D
2012. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10-ből 8-ban nekünk "terméket nyert" felirat volt. A kóddal természetesen nem nyertünk, de a rudit már beváltottam. Illetve kiváltottam. :)
2012. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi is mindig rudit nyerünk, ált. a fiam veszi, és minden másodikkal nyer. Szerencsés keze van. :D
2012. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
jó akkor csak én vagyok ilyen aki a tapasztalaton kívül mást nem nyer semmivel soha:)még egy nyamvadt túrórúdit sem... köszi a válaszokat!
2012. márc. 22. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!