Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A zsidóságnak van a lovakhoz...

A zsidóságnak van a lovakhoz kötődése/lovas kultúrája?

Figyelt kérdés
Nem találtam róla infot, miközben különböző nemzetek lovas kultúrájáról gyűjtöttem (arabok, germánok, mongolok, gallok, magyarok, törökök, kínaiak etc... hosszú a sor) Köszi!
2012. ápr. 1. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
kizárt!
2012. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amennyiben a tömeges lókeresedelmet kötődésnek tekinthetjük...
2012. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs. Még a bibliában is az van, hogy Isten azt parancsolja, ne legyenek harci szekereik és lovaik. Ennek ellenére nem mindenki tartotta be, pld. Salamon, de úgy vélem, emiatt nincs kötődésük.

Van még más is, csak nem írhatom le, mert azonnal antiszemitát kiáltanak, ehhez meg nincs kedvem.

2012. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon a lovassportokban is a zsidó származásúak vannak otthon. És a cigányok. Egy csomó tréner cigány, a tulajdonosok meg zsidók. Ott vannak Lázárék, meg még egy csomó mindenki. Már még Fábry is lovazik, nem véletlenül.
2012. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Sejtem, mire gondolsz, de azért leírhatod priviben, ha gondolod, én aztán biztos nem antiszemitázlak le, ellenben érdekel!

Kedves utolsó...Te meg miért írsz ekkora blődségeket?

2012. ápr. 1. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség, ez így van. Ha van szemed, te is látod. Ha nincs...
2012. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha...hát gyerek korom óta lovagolok, úgyhogy hagyjuk, hogy kinek nincs szeme hozzá. Nem értem, miért kell a Lázár testvéreket lezsidócigányozni, épp úgy, mint Fábryt, aki nem értem, a Te szavaiddal élve, mióta van otthon a lovas sportokban? Legfeljebb próbálkozik vele. AZ élvonalban egyáltalán nem zsidók vannak, a cigányok meg max adják-veszik-már ha tudják.
2012. ápr. 1. 23:59
 8/8 anonim válasza:

ezeknek a pupu tevékhez van köze palesztinában, meg a szamarakhoz!

meg még ehhez az állatfajhoz,de nagyon élősködnek benne mint a férgek már nagyon rég óta :( jó magam is ehhez az állat fajhoz tartozok...meg még pár millió sorstárs is.


[link]

2012. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!