Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Árvíz vs Nemzeti Vágta? Csak...

Árvíz vs Nemzeti Vágta? Csak engem zavar, hogy míg emberek ezrei veszítik el otthonaikat, addig Bp-en szórakoznak a lovas "majmok"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

mi köze van a kettőnek egymáshoz?

képzeld, van olyan elvetemült, érzéketlen tuskó is, aki még moziba is elmegy! (és ha vígjáték, akkor nevetni sem szégyell...)

2010. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
az élet nem állhat meg
2010. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
hát most tudsz jobbat? mit tegyen a bp-i ? üljön otthon és sírjon ? erről másoknak kéne gondoskodni, akik ezek szerint nem igazán teszik meg, utólag meg lehet sajnálkozni
2010. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
kb, sőt sztem a Balatonon is vannak most is.
2010. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

miért ne lehetne moziba menni???? nem értem....

amúgy semmi köze a kettőnek egymáshoz

igaz rühellem a nemzeti "vágtát", az egész egy állatkínzás, az utóbbi lónyertes is meghalt a futam után

2010. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Én szívből kívánnám a BP -et öntse el a víz, a keleti régió helyett. Mit nem adnék, ha Gyurcsány házfala kidőlne..
2010. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

egy lovas....

nagyon sok lovasnak köze sincs a nemzeti vágtához, és baromságnak tartja.

a nemzeti vágta nézőinek igen nagy százaléka meg nem lovas.


gondolom azért nem tölik a programot, mert egy program szervezése nem úgy néz ki h két hete eszükbe jutott h jééé, idén va zze még nem is csináltunk nemzeti vágtát, csinálni kéne.

hmmm. mikor legyen?

mondjuk 2 hét múlva, akkor pont ráérek. ráadásul jó kiszúrunk azokkal is, akik kárt szenvedtek az árvíz miatt.


általában kicsit előbb meg szokták tervezni, még ha nem is hirdetik rögtön.

lefoglalják, kifizetik a helyszínt, a lovasok fizetnek, jelentkeznek , készülnek....


az árvíz meg nem szólt előre hogy jön.


akiket ez érint, a versenyzők, azért igencsak kellemetlenül éreznék magukat ha az árvíz miatt kárba veszne a munkájuk.

és azzal ha nincs vágta nem segítenek semmit a károsultakon.


szerintem.

2010. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

A nemzeti Vágta egy magyar nemzeti "ünnep". Azért, mert árvíz van, mindenki keseregjen és siránkozzon?

Ne érts félre, sajnálom azokat az embereket, akiknek elvitte a házát a víz, de az élet azért nem áll meg. Attól én még holnapután érettségizek. Ilyen alapon miért nem halasztják el idén az érettségit, hogy a fiatalok mehessenek zsákot pakolni?

2010. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Ez szerintem egy buta kérdés. (Bár a Nemzeti vágtát én sem szeretem, mert nem jó a lovaknak...) Vagy most a lovak patadobogása valamilyen káros hatással van a házakra, vagy mi? Egyáltalán nem értem, hogy itt milyen párhuzam van... :|
2010. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

Uramisten! Már az árvízről is Budapest (a budapestiek) tehetnek?

Ezt nem gondolhatjátok komolyan....

Gondolom szép számmal jönnek szórakozni vidékről is az emberek.

2010. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!