Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én Veszprémben élek és szingli...

Én Veszprémben élek és szingli leszek hamarosan. Veszprémi vagy környékbeli szingli, elvált huszon ill. harmincas éveiben járó csajok vannak itt?

Figyelt kérdés
vÁLÓPEREM folyamatban van, és ha különköltözöm, szeretnék aktívabb életet élni.Kisgyermekem van, az üres hétvégéken én nyitott vagyok színház, buli, wellness ill. kirándulásos programokra, továbbá ha vagytok olyanok, akinek kisgyermeke van, gyermekes programokban is szívesen részt veszek.
2012. ápr. 5. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért jó minnél hamarabb egy új kapcsolatba rohani még ha az csak szexről is lenne szó. Válópered folyamatban ez neked boldogság? Jó nagy k**** kell hozzá, hogy valakit találj ebben a szituban.
2012. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,hölgyek társaságára gondolok, nem kapcsolatot keresek mivel a férjem mellett kissé begubóztam. Akikkel lehet közös programokat csinálni, mint kulturalis programok, bulik és utazás továbbá akinek gyermeke van, velük is közös programokra gondolok.
2012. ápr. 9. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!