Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Titeket nem idegesítenek az olyan szingli nők, akik állandóan arról panaszkodnak, hogy nincsen pasijuk?

Figyelt kérdés

Mostanában annyi ilyennel találkozom. Régebebben jóban voltam egy lánnyal, tök jó fej volt. Aztán elköltözött, és legtöbbször csak a blogját volt időm néha-néha elolvasni.

Újabban viszont mást sem hallok tőle, minthogy "Most összejöttem XY-nal, imádom, minden tökre jó, szép az élet", majd 2 hét múlva elkezd sírni, hogy ennyi volt, vége, most megint egyedül van. Erről sopánkodik egy-két hónapig, másról nem is tud beszélni. Aztán 1-2 hónap múlva megint összejön valakivel, megint nem lehet vele bírni, pár hét múlva ismét szakít, és kezdődik az egész elölről.

Szép dolog a szerelem, és tök jó érzés szerelmesnek lenni, de hülyét kapok, amikor egyes embereknek e körül forog a föld, másról szinte nem is lehet velük beszélgetni. Csak én vagyok így ezzel?

19/L


2011. okt. 8. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

engem nem hatnak ezek a dolgok meg, vannak nagyobb problémáim ennél. Ha valaki irritál akkor nem foglalkozok vele, nem keresem a társaságát.


Nekem volt olyan ismerősöm aki mai napig ezt csinálja csak gyerek témában. Semmi másról nem tud beszélni. 18 éves kora óta átesett 1-2 abortuszon rá pár hétre meg évek múlva sír hogy neki nem lehet gyereke. De akkor amikor 6-an mentek á rajta az jó volt. Most meg más anyákon tölti le a dühét és teszi a megjegyzéseket, hogy minek ennek gyerek, mert ha az az ővé lenne akkor bezzeg,ráadásul másról sem tud beszélni már stb.. Szánalmasnak tartom ezeket. De nem foglalkozuk velük, így fel sem idegesít

2011. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az, aki gondolkodás nélkül, szó szerint "belebolondul" másokba ahelyett, hogy előbb megismerkedne vele alaposabban, és kiderítené, hogy valóban illenek-e egymáshoz, vannak-e közös dolgaik, stb., és csak utána döntene.
2011. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó, engem sem úgy idegesít, hogy falra mászom tőle, csak irritál az ilyen emberek társasága.
2011. okt. 8. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A boldogsághormon nagy úr. :)


Az, hogy ő a saját bajairól karattyol, az ő problémája. Ha ez téged irritál, akkor az a tiéd. Azt a feszültséget már te gerjeszted. Próbáld átengedi a másik füleden, ha másként nem megy, kerüld a társaságát. Ha meg a véleményedet/segítségedet kéri, akkor: finoman, de őszintén. :)

2011. okt. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!