Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok cigány...

Miért van ilyen sok cigány Magyarországon?

Figyelt kérdés
Lassan többen vannak mint a magyarok.

2012. ápr. 7. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Úgy tudom a szocializmusban szaporodtak el ennyire.

Sokkal több segílyt kaptak, mint előtte, hát szaporodtak.

2012. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Koszond a liberalisoknak.

Csak majd nem tudom, h fog allni a szajuk, ha beszarik a szoc rendszer..

2012. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a XVI. század elején beszivárogtak Közép-Európába, majd onnan nyugatabbra vándoroltak, a jelenlegi Németország, Franciaország, Anglia területén mindenütt, kivétel nélkül, drasztikus intézkedéseket hoztak ellenük a helyi hatóságok. Nem véletlenül: azonnal megismerték az életmódjukat: azt, hogy megélhetésük forrása leginkább a lopás/csalás - hisz vándornépként termelő munkát csak kevesen folytattak - így védekezni igyekeztek ellenük. A cigány férfiakat nem egyszer felkoncolták, a nőket, gyerekeket sem kímélték; cigány a település közelében három napnál tovább sok helyen meg sem állhatott.


Magyarországon, ezzel szemben, súlyos, intézményes retorziók sosem érték őket. Ellenkezőleg: a soraikból kikerülő ügyes fegyverkovácsoknak a végvári harcokban is hasznát tudták venni. A magyar lakosság, bár nagy részükre a "prédáló" életmód mindig is jellemző volt, többé-kevésbé tolerálta, békében hagyta őket. A XIX. században a történelmi Románia (Regát) területéről, ahol javában dívott még a rabszolgaság intézménye, nagy számú oláh cigány menekült át ez elől magyar területre. Hazánk őket is befogadta (sajnos, ma is látjuk: nemigen tűnnek ki abban, hogy elismerésüket fejezzék ki érte..)


Az ún. "szocializmus" időszakától kezdve mindmáig rengeteg kedvezményben, juttatásban részesülnek. Lett volna módjuk tanulni és felemelkedni, de hiányzik belőlük az akarat. Kitermeltek ugyan egy vékony beilleszkedett réteget, de többségük ma is putris szinten él; megélhetési forrását a családi pótlékért való gyermekszülés és a - ma már mind drámaibb - bűnözés jelenti.


Felméréseken alapuló becslések szerint ilyen szaporodási ráta mellett 25-30 évenként megduplázódik a lélekszámuk, amely ma kb. 1,5 millió.

2012. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Magyarok nem vállalnak gyereket mert nincs is mire. Ők meg ontják magukból. Ismerek olyat aki 39 évesen vállalt gyereket és az lesz neki a első. Egy cigány nő 39 évesen mert minimum 6-7 gyereket kifial magából.

Aki teheti menekül ebből a országból, én is 2-3 éven belül azt tervezem megyek a usába. Nem akarok idehaza nyugdíjas lenni mert, nem hiszem lesz nyugdíj. Ezek az állapotok nagyon elfognak idehaza fajulni. Gondoljatok csak bele 30 éve nem voltam ilyen állapotok. Az idő eltelt és nagyon elfajultak a dolgok. Gondolj bele még kétszer ennyi cigány lesz? 3 Millió cigó 6 millió magyar, Ha csak 1 millió fog lopni járni már kutya világ lesz a magyarokra. Mindent szét fognak lopni. De én ezt nem akarok végig nézni, ide egy csoda kell. Bándi Kata és egy eszméletlen gyönyörű magyar lányok volt akit a cigány brutálisan meggyilkolt. Gondolj bele egy olyan világba ahol ez heti rendszereségel történik meg. Rendőrök se fognak sokat érni, mert már most is ismerek olyan cigányt akitől félnek a rendőrök mert éles fegyverrel járkál.


Igaz történet, még pár éve láttunk egy drága audit száguldani lakot területen a rendőrök szirénázva utána mentek. Az autóból ki intett a srác a rendőrök mentek tovább mint ha mi sem történt volna.

2017. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A legközelebbi hozzám eső nagy város az Sátoraljaújhely, én ide szoktam járni haveromhoz és bevásárólni is(Nappal még okés, de hónap elején-végen rengeteg a város vonzásából jővő putris cigány, és a város egyre több részén is sok a putris.


Volt egy olyan esetem mikor este 6-után jöttem ki Ortopédiáról és mentem le az állomás felé(bár ne mentem volna), hát ami ott folyt a sétálon csak félmesztelen kan cigányokat meg cigánykúrvákat láttam de vagy 5-10 fős bandákban, aztán az OTP előtt a szökökútnál a bozótba kurták egymást orba-szájba. Csodálkoztam is, hogy egyetlen fehér embert, de még parkoló autót sem láttam a főutcán!. Aztán a bezárt boltok előtt koricsáló szemetelő, köpködő cigány 5-6 fős fiú-lány gyerekek.


A Lidl előtt tömve cigányokkal akik a 50-100Ft-os akciós kenyeret mentek venni, közben bent ették a csokit...

Támadtak le minden fehért akit csak tudtak.


Aztán az Állomás tele Tetves mocskos Iskolás büdös cigánnyal, szeva tesó agyáá aprót stb. A biztonsági őr meg a budiba menekült minthogy, kizavarta volna őket.


Ez az esett közel 1-éve volt azóta, este 6-után nem maradok, járok a városba max csak autóval.


Egyedül nem túl biztonságos. De egy valami jó újhelybe a rendőrök jó fejek, tőlük bármikor kérhetsz segítséget, nem félnek a cigány mocskokktól bármikor szétverik őket, csak azt sajnálom ritkán járőröznek gyalog.



Cigány sokaságra visszatérve, sajnos ezek mindenhol ottvannak, még Tatabányán vagy Győrben is.



Én megfogattam egyszer legyen még egy ügyem velük(Általánosban volt sajnos), és kírtom őket.

2017. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez van sajnos, többen lesznek mint mi. A mihazánkos politikusok is hiába rapliznak most, már elkéstek, 20-30 évvel korábban kellett volna észlelni a bajt. Így jártunk. Tanuljatok srácok, hogy az elkövetkező 10 éven belül le tudjatok lépni cigányországból.
2022. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a kormány megad mindent, hogy tenyésztődjenek. Nem hiába pózol a mi királyunk cigányokkal.

Parancsra teljesíti, amit a háttérhatalom ad neki. Itthon a cigányokat, nyugaton a niggereket ellesztik. Nagyon háborúzni akarnak és megvalósítani az egy világrendet.

Remélem lakhatatlanná atomozzák a Földet, hogy mindenki pusztuljon.

2023. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!