Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan fura szokásod, ami...

Van olyan fura szokásod, ami miatt lököttnek tartod magad? Például bányászol az orrodban, és utána a szádhoz emeled az ujjad, vagy a köldöködben kutatsz, vagy a füledben, azután szagolgatod az ujjad. Ilyenek és hasonlók érdekelnek.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fújj:S
2012. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekel. Az egyik lány az énekkari próbál láttam, hogy sokszor az orrába nyúl, majd szopogatja az ujját. Többször odanéztem, mert hihetetlen, de másnak fel sem tűnt.
2012. ápr. 7. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos, van.

Sokszor eszünk halat. Mikor megpucolom őket, kiszedem a szemüket, és bedugdosom a végbelembe. Majd egy hatalmasat púzok az alsónadrágomba, leveszem, és áhítattal nézem, hogy milyen ártatlan szemek néznek rám a frissen mosott fehérneműből. (Ha már a kultúra rovatban vagyunk.)

2012. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok.
2012. ápr. 7. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Normális válaszokat vársz?

Amiket kérdeztél, azok legalább annyira abnormálisak, mint az én halszemeseim, legfeljebb nincs bennük humorérzék, és gyakoribbak.

Persze, ha érintett vagy, akkor megértem, hogy (legalább is fantázia szintjén) túl lettél szárnyalva. :D

2012. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szokásaim lennének, nem lököttnek tartanám magam, hanem gusztustalannak.

Nekem van lökött szokásom, de nem ilyen. Hanem pl. az, hogy mindig felemás zoknit hordok. Vagy hogy este a villanyt az ágyból kapcsolom le, amit onnan viszont csak a távirányítóval érek el (másra kb. nem is használom), mert sötétben félek az ágy körül mászkálni :)


25/L

2012. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam a magamban dúdolgatás szokott menni, néha magamban beszélés. Ja meg olyan szokott még lenni, hogy elkezdek filozofálni valamiről, elképzelek egy történetet, hogy én mit csinálnék ilyen meg ilyen helyzetben, és egy pillanatra teszek egy olyan mozdulatot, amit a képzeletemben tennék. Meg a másik ilyen filozofálás közben, hogy annyira benne vagyok ebben a képzelődésben, hogy néha nem hallom meg, ha vki hozzám szól.
2012. ápr. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tegnap 23:36

Normális válaszok alatt az értettem, hogy akinek van valami fura, abszúrd szokása, az leírja. Én hoztam ilyen meg olyan példákat, amik abnormálisnak számítanak kicsit. Egy lány, akit nemrég ismertem meg 12 éves és szopja az ujját. Az énekkaron egy kórustársam meg eszi a taknyát. Lehet kirívók a példák de próbáltam kiindulni abból, amit látok.


Az utolsó két válaszadónak köszönöm a válaszát.

2012. ápr. 8. 08:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem apró, de fura szokásaim vannak, például az üveget, flakont mindig bal kézzel nyitom ki (ezáltal jobb kézzel nem is tudok lecsavarni egy kupakot sem, mert a kezem nincs hozzászokva a mozdulathoz, pedig jobbkezes vagyok:D), és csak jobb kézzel tudok inni.
2012. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A lányok többsége a strandon bele-bele nyúlkál a köldökébe
2012. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!