Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszító egy...

Szerintetek visszataszító egy lányon egy koponyás (de igényes) tetoválás? Ez befolyásol bármit is?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy ez nem jelent semmit egy kapcsolatban, de nem tudok objektíven hozzáállni, mivel én viselem és kíváncsi vagyok mások véleményére.

Tudom, hogy a szépség/divat kategóriába tartozna a kérdés, de abban bízom, hogy itt komolyabb válaszokat kapok.


2012. ápr. 7. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez hozzáállás, felfogás kérdése. Lesznek, akiknek nem tetszik és elítélnek miatta, és lesznek olyanok is, akiknek tetszik és olyan is, akit nem igazán érdekel. De az a véleménynem, ha valaki szeret akkor az nem azért fog szeretni, mert van egy halálfejes tetkód (legalább is nem ezért kellene), ha meg nem szeret, akkor meg nem azért kellene nem szeretnie, mert van egy tetoválásod, bár ez gyakrabban előfordulhat. A halálfejes tetkót általában nem pozitívan értékelik az emberek, ha igényes, ha nem.
2012. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Az "igényes tetoválás" az olyan, mint a négyszögletű kör.
2012. ápr. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

22:21


Sohasem a tetoválás miatt fogják szeretni vagy nem szeretni a kérdezőt, viszont egy csomó ember azért nem fog vele megismerkedni vagy akár szóba állni, mert tetovált. Tehát a tetoválásnak annyi a hatása, hogy távol tartja az emberek egy részét, elsősorban a képzettebbeket.

2012. ápr. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A képzettebbeket?

Ezt azért nem hiszem, pontosan a "képzettebb" embereknek kellene átlátnia egy ilyen fiatalon elkövetett baklövésen, nem?

2012. ápr. 8. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Párom is képzett (diplomás, művelt ember, remek állással), tetőtől-talpig ki lesz varrva és a tetovált nőket szereti, szóval a képzettségnek ehhez semmi köze.

Az egyik orvosom is tetovált, szóval ez hatalmas általánosítás volt előttem szóló.


Kérdésre: sok férfinak nem tetszenek a tetoválások, legyen akár egy kis dekoratív virág, vagy egy nagyobb bármilyen minta, viszont vannak, akik elfogadják vagy akár vonzza is őket.

Sok mindent befolyásolhat, a buta, primitív emberek nem állnak majd veled szóba, mert borzalmasan előítéletesek, azt hiszik, hogy a tetovált emberek intelligenciája kevés és erőszakosnak gondolnak minket. (tapasztalat)


Én, mint nő, csak olyan tetoválást viselő férfival nem tudnék együtt lenni, ami túl nyílt szexuális tartalmú, vagy egy nagyon buta dolog. (köldök a macska fenék luka, satöbbi)

2012. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:58


Amit írtam, általánosítás. Vagyis vannak alóla kivételek, de általában igaz.


Mi a baj egy általánosítással?

2012. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

10:35


"pontosan a "képzettebb" embereknek kellene átlátnia egy ilyen fiatalon elkövetett baklövésen, nem?"


Nem. Attól, hogy valaki képzett, nem lesz önálló gondolkodású. De aki képzettebb, annak magasabb a státusza, mint a képzetlenebbeknek. Minden ember igyekszik a saját státuszának megfelelő vagy afölötti emberekkel összejönni. A tetoválás az alacsonyabb rétegekre jellemző. Ezért a magas státuszúakat visszatartja. Vagyis elsősorban a képzetteket.

2012. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"A tetoválás az alacsonyabb rétegekre jellemző."


Ez természetesen blődség.


Kösz mindenkinek a választ.

2012. ápr. 17. 20:24
 9/9 anonim válasza:

Egyik szülőm 3 diplomás, 2 nyelven beszél,vezető beosztottságú és jól kereső. Rajong a történelemért és a kultúrákért. Egy dokumentum film miatt tetováltatott ami a törzsek és a tattoo kapcsolatát mutatták be. De bocsánat, teljes bizonysággal alul művelt...

Az,hogy visszataszítóan hat-e szerintem attól is függ milyen szubkultúrában mozogsz.

2012. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!