Olyan jó élni, nem?

Figyelt kérdés

annyira jó h millió barátom van akikkel nap mint nap beszélek, olyan jó h szeretem az embereket, h sok a pénzem és ezálltal szabad és független vagyok, h nem vagyok bvzi így van esélyem a beteljesült boldogságra az életben, h nem vagyok telhetetlen és bérem azzal amim van és ezálltal boldog vagyok, h nem akarok egyszerűen más valaki lenni.

olyan király az élet, ti is így gondoljátok?!


2012. ápr. 12. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. Ez a hullámvasutazás adja meg az élet lendületét.
2012. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Végre valami vidám kérdés:D
2012. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

xDDDDDDD

Sok boldogságot! Csak önző ne legyél.

2012. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyira örülünk, hogy neked ilyen csodás életed van, és muszáj vele dicsekedned. Szerintem szr az élet, nem értem, minek van. Röviden, tömören ennyi.
2012. ápr. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem tudom, a kérdező mennyire komoly (a megfogalmazásnak inkább trolling feelingje van), de amúgy igen, jó. Nincsenek problémáim, mert ellenben a legtöbb emberrel, nem csinálok magamnak. Szóval én élvezem, én sem akartam soha senki más lenni, szeretem magamat.
2012. ápr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is, bár pénzem nincs sok de talán nem is az kell a boldogsághoz. Persze jöhetnek nehézségek de amíg egészségesek vagyunk van hol laknunk és van mit ennünk addig boldogok is lehetünk :)
2012. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod az elsőből lesznek az utolsók és utolsókból első:) ne hogy majd nagyot koppanj kedves lustaság.
2012. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú hát amiket felsoroltál én pont az ellentettje vagyok, szóval nem, nem jó élni...
2012. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én is.

csak gondoltam megpróbálok pozitív lenni, hátha csoda történik.

2012. ápr. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!