Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tennél? Kicsit...

Ilyenkor mit tennél? Kicsit kínos a helyzet.

Figyelt kérdés
Összevesztem a gyerekkori legjobb barátnőmmel,mert nagyon rossz irányba változott meg,lusta lett és állandóan hazudik.Minap találkoztam vele,még visszaköszönni se akart,aztán még kétszer elment a városban mellettem szó nélkül.Másnap suliban jött utánam,hízelgett összevissza,mert megint ki akar majd használni a vizsgaidőszakban.Tegnap egy üzletben szembe jött velem, majdnem nekem jött,de nem köszöntött,állítólag észre se vett,ami megint csak nem igaz.Hogy közöljem vele,hogy ezek után(kihasználás,hazudozás)hogy nem vagyok már rá kíváncsi,úgy hogy meg is értse?
2012. ápr. 14. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Így, ahogy leírtad. Mond meg neki, hogy unod a viselkedését, hagy szerinted nagyon megváltozott. Ne ködösíts, ne csak utalj a dolgokra. Ez is olyan, mint a ragtapaszt: egyszerre, hirtelen kell lerántani, így fáj, de csak egy kis ideig.
2012. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit.Kerüld el jó messziről!
2012. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a suliban haverkodik veled, haverkodj te is vele. Pontosabban hagyd, hogy haverkodjon veled. Ne tedd szóvá, hogy az utcán meg nem is köszön, de te ne keresd a társaságát.

Viszont mikor vizsga miatt menne kuncsorogni a segítségedért, akkor "zúdíts" rá mindent. Persze csak finoman. Sorold fel a sérelmeid, és közöld, hogy ezek után ugye nem gondolja komolyan, hogy segítesz neki.

Addig pedig had éljen abban a hitben, hogy minden oké, rendben lesz a vizsgasegítség.

Ha ő szemét, kicsit vissza kaphat belőle.

2012. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!