Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: Magyarországon...

Melyik a jobb: Magyarországon szegényen élni, szüleiddel egy fedél alatt, nagyszülőkkel, pároddal gyerekeiddel vagy külföldön gazdagon élni albérletben gyerekeiddel és a pároddal a szüleid és nagyszüleid nélkül?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha itthon nem tudnék tisztességesen megélni,akkor marad a külföld. A gyerekeim is ezt az utat választották,és egyetértek velük.
2012. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Kulfoldon sem annyira gazdagok a vendegmunkasok, viszont a szulokkel egyutt elni orokke nem lehet, a sajat es onallo eletedet megkell teremteni, a sajat otthont!
2012. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

A kérdésed idealizált. A valós dilemma a legtöbbször így hangzik:


"Melyik a jobb: Magyarországon szegényen élni, szüleiddel egy fedél alatt, nagyszülőkkel, pároddal gyerekeiddel vagy külföldön albérletben lakni 3 lengyellel, 2 románnal és egy litvánnal?" :))))

2012. ápr. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy egyedül Angliában olyan drága az albérlet, hogy osztozkodnom kéne rajta másokkal.
2012. ápr. 16. 07:40
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Rossz a kérdés. Külföldön mindig is egy gyüttment balkáni figura leszel, akit ha meg is tűrnek mert a hülyegyerek félárban elvállalja az aljamelót, összesúgnak a háta mögött és kiröhögik ha nem jut eszébe egy szó vagy akcentusa van. Itthon is lehet boldogulni ,ha van merszed és szorgalmad.
2012. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Dublinban élek, másfél éve. Egy mekiben dolgozok, holott van egy diplomám de az angolom miatt nem tudok előre lépni...nem is fogok soha...amikor kijöttem nagyon rossz volt, majd megszoktam és nem vágytam haza, mostmár hazavágyok, mert itt utálom az embereket, parasztok és bunkók, a melóhelyen külföldiként kezelnek, mindig szivatnak minket, alja melót mi végezzük....jó a pénz, de egy albérletben lakunk 4en, így lehet csak megélni....
2012. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen külföld mellett teszem le a voksomat a saját családommal ! A szülők fészkéből legjobb még családalapítás előtt kirepülni .Én nem vagyok híve a több generációs együtt élésnek . Mi külföldre költözés előtt állunk, a saját családunk a legfontosabb ,a gyermekünknek a legjobbat akarjuk és ez Magyarországon nem teljesíthető !
2014. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ekozott lehet valasztani? Mi kulfoldon elunk, nem tul gazdagon, alberletben gyerekeimmel, parommal szuleimmel egyutt.
2014. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!