Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon mikor lesz újra jobb a...

Vajon mikor lesz újra jobb a világ?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem, egyre csak rohad a társadalom, sok fiatal züllik, 12 évesen szexelnek, meg minden olyat csinálnak, ami még nem lenne nekik való. Vajon mi lenne a megoldás? Mi segítene az embereknek abban, hogy újra felfedezzék az igazi értékeket, és megbecsüljék a dolgokat?

Mikor lesz újra olyan a társadalom, mint mondjuk 20-25 évvel ezelőtt? De csak ha 10-15-öt mondok, még akkor is jobb volt.



2012. ápr. 2. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Te mit teszel az ellen, hogy a társadalom ne olyan legyen, mint amilyen?
2012. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés nagyon okos....
2012. ápr. 2. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor lenne jobb újra a világ, ha a gyermekinket újra nevelni kezdenénk. Ha a szülő nem az iskolára támadna, ha a pimasz gyerekét "sérelem" érné, hanem a gyerekét dorgálná meg inkább ezért. Ha újra bevezetnénk, megtanulnánk a "tisztelet", "becsület" szavakat, fogalmakat, amiken manapság minden gyerek csak röhög. Hiszen a szülei is adót csalnak, nem adnak számlát, ingyen töltögetnek le filmeket vagy bliccelnek a buszon. Így hogy javulhatna meg a világ?
2012. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem soha. :(
2012. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak akkor lesz jobb a világ ha kipusztul az emberiség és elkezdődik majd utána egy új "korszak". Egyébként egyre többen vagyunk ez azt jeleneti (szerintem) hogy egyre több ház kell egyre több kaja, víz meg minden és a végén már semmi se marad, és akkor fog kipusztulni a világ szerintem. És utána kezdődik elölről egy jobb világ. 19/f
2012. ápr. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
A világ már nem lesz jobb.Mindig egyre rosszabb lesz ahogy haladunk az idővel és ez ellen nem lehet mit tenni.Hiába kezdene bele pár ember például abba "hogy tegyük jobbá és normálisabbá a világot" nem foglalkoznának vele,mert ez lehetetlen dolog miután az idő haladtával egyre több a primitív ember
2012. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon mikor lesz újra jobb a világ?"


Újra jobb? Mikor volt "jobb"?


"Ahogy elnézem, egyre csak rohad a társadalom, sok fiatal züllik"


Rosszul látod. Az "ezek a mai fiatalok" pedig olyan duma, amit az ókori Egyiptomban is leírtak már. A fiatalok mindig érthetetlenek a középkorúak számára, mert a legtöbb embernek nulla az empátiája és nem emlékszik a saját életére sem.


"Mikor lesz újra olyan a társadalom, mint mondjuk 20-25 évvel ezelőtt?"


A 80-as években, amikor Magyarország világcsúcstartó volt öngyilkosságban és alkoholizmusban? Kösz, nem!

2012. ápr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, hogy a felettünkvalóink mindig találnak rá módszert, hogy ezért és ezért fizess és így halad ezen a szinten majd minden. Véges dolog ez, de nem kizárt, hogy voltak jobb idők, csak akkor máshoz voltak az emberek hozzászokva, talán a múlthoz, mint most.


Lehetne egyensúly is, harmónia, csak egyetlen kérdés marad, tegyük fel;


Mi a biztosíték arra, hogy nem-e leszünk gyarlóbbak???

2012. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!