Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok "kikészíteni"...

Hogyan tudok "kikészíteni" egy serdülőt?

Figyelt kérdés
16-17 éves, azt hiszi ő a valaki, egy beképzelt pattogós senki nagy bátorsággal, én 20 év felett vagyok(tanult ember jópár sulival a hátam mögött) és nekem magyaráz, lassan zaklat gyerekeskedik, agyamra megy. Meg nem csaphatom mert engem rángatnak meg, lelkileg-idegileg, pszichológilailag szeretném tönkretenni, hogy kár ne essen a gyerekbe(külsőleg). Tudom, ha nem szólok hozzá levegőnek nézem nyilván rosszul esik neki, de én ettől többet szeretnék hogy tiszteljen és féljen tőlem még jobban mint most. Várom a válaszotokat.

#serdülő #kikészítés #kikészíteni #hogyan tudok kikészíteni
2012. ápr. 16. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Csinálj egy fal fa.szbök oldalt, valami jó csajnak kiadva magad.

Ismerkedtek.

Amit ott ír, azt szépen elmented.

Előadod magad, hogy minél jobban kitárulkozzon neked. Esetleg írjon a szexről, egyebekről.


Aztán egy szép napon ezt mind kinyomtatod, és kiszórod a környéken. Mikor elsüllyedt a föld alá, akkor röhögve közlöd vele, hogy átverted.

2012. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Küldd el a *csába választékosan. Próbálj meg okoskodni felette, és minél idegenebb szavakat használni a jelenlétekor. Próbálj meg összebarátkozni vele, kihasználni. Járasd le a barátai előtt.
2012. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele?:O
2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért akarsz ártani egy gyereknek?
2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, van benne hasznos dolog.

Lehet rosszul fogalmaztam, ártani nem szeretnék, csak érezze azt hogy félni kell tőlem és tisztelni mert ez nem egy átlagos 16-17 éves gyerek, hanem olyan ördög szülötte valaki, akinek akkora a szája mint a bécsi kapu, aki annyira felidegesíti az embert hogy az valami fogalom és hiába nem veszem figyelembe... ennyire mostanába nem idegesítettek fel hogy elboruljon az agyam... tehát csak ezt szeretném visszaadni neki hogy jól leégjen/beégjen, senkinek semminek nézzék őt; amúgy ez a gyerek már általános iskola 8-ba kékre-lilára rugdosta a lányok lábát azon röhögött azt találta boldogságnak, rájuk nyomta a széket stb ezt élvezte, szóval egy leendő szívtelen börtönjelölt lehet mondani

2012. ápr. 16. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
B.azd pofán.
2012. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
legszívesebben azt tenném/tettem volna már régebben is, csak a nem kívánatos személynek családtagja a "szolgálunk és félünk" dolgozója, akit én letojok, csak a bibi az hogy tudja a jogokat és ha megcsapom ezt a kis majmot akkor nem kicsit lendítek az meg már valószínűleg 8 napon túl fog gyógyulni(akár egy nagyobb monokli pl), azért meg engem rángat meg a törvénykönyv
2012. ápr. 16. 22:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan felnőtt embernek tartod magad azok után, hogy leállsz egy tizenévessel szarakodni? Hogy az a célod, hogy megalázd, leégesd? Küld el a francba és ne foglalkozz vele, ennyi.
2012. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem tudsz csinálni, mint hogy figyelmen kívül hagyod.
2012. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Átnézek majd rajta mintha levegő lenne, sokkal rosszabbul fog esni neki mintha foglalkoznék vele. Köszönöm mindenkinek! :)
2012. ápr. 18. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!