Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszem neki vagy csak így...

Tetszem neki vagy csak így akar kikészíteni lelkileg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően leírni,bár lehet,hogy nehéz lesz...


Volt egy fiú osztálytársam,akivel már első óta osztálytársak voltunk.

Mindig jól elvoltunk egymással,de soha nem volt köztünk semmi komolyabb,mert Ő elkezdett a "menőbbekkel" barátkozni és mindig új barátnője volt,én meg maradtam a cuki kislány,aki megírja a házijait,ha csak szépen néz rá...:/


A nyáron viszont nagyon jóban lettünk,mindig náluk voltam,együtt voltunk egész nap,megtanított teniszezni és annyira jó volt vele,teljesen beleszerettem.Akkor éppen barátnője sem volt és úgy gondoltam,hogy a 8. során talán össze is jöhetnénk.


Nyár végén közölte,hogy nem fog visszajönni a sulinkba,iskolát váltott és talán én is átmehetnék abba a suliba,ahová Ő,mert tök jó buli lenne.

Megkérdeztem tőle,hogy mióta tudta,hogy nem a mi sulinkban kezdi az évet és elmondta,hogy már az évzáró óta...

Fájt,hogy erről egy szót sem szólt.

Elmondtam neki,hogy én most nem tudnék még sulit is váltani,eleve nehezen barátkozom,félek az új közösségektől és én szeretem a mostani osztályomat,csak vele volt baja pár embernek,mert elég nagy sznob és néha elviselhetetlen volt(nem száll buszra,csak márkás dolgokat használ,szereti irányítani az embereket,nagyképű,stb).


Akkor közölte velem,hogy nem is vagyunk olyan jóban,mint gondolta ezek szerint,ha ennyit nem teszek megérte...Én pedig azt mondtam neki,hogy akkor talán nem is kéne jóban lennünk és eljöttem tőlük.


Összevesztünk és azóta alig beszélünk :S


Vártam,hogy meglátogat,felhív vagy talán ír,de semmi.Én pedig nem akartam tőle bocsánatot kérni,de lehet,hogy nekem kellett volna,nem tudom.

Párszor találkoztunk a belvárosban,akkor úgy viselkedtünk,mintha alig ismernénk egymást és ezt mindenki furcsállta,mert facebookon tele volt a képtára a közös képeinkkel még.


Hétvégén viszont letörölte az összes közös képünket és rá írtam,hogy miért csinálta és azt írta,hogy azért,mert nem látta értelmét,hogy fent legyenek,hiszen annak az időszaknak már vége és nem akar rá emlékezni...

Utána viszont elkezdtünk beszélgetni és elég jól elvoltunk,olyan volt mint régen,elmondta,hogy mennyire hiányoznak neki a mindennapjaink és hogy már nem olyan,mint régen...


Sokak szerint tetszem neki,mert sokat beszél rólam,az egyik közös képünk a háttere az iPhoneján(ez nem biztos)

és a barátnőivel is egyre hamarabb szakít.

Facebookon bármit kiteszek,rögtön likeolja,most kirakott nemrég egy olyan idézetet,hogy "Mi van Minnie-vel Micky nélkül? Mi van Tigrissel Micimackó nélkül? Mi van Patrikkal Spongyabob nélkül? Mi van velem nélküled?" és a legjobb barátnőm szerint ezt miattam tette ki...:S



Annyira nem tudom,hogy mit tegyek.

Teljesen mások vagyunk,Ők sokkal jobban élnek,mint az én családom,mások az elvárásaink,stb.Tudom,hogy ez nem számít sokat,de azért na...

Én szeretem,minden nap megnézem az adatlapját,a közös képeinket a telefonomban és hiányzik.


2011. dec. 5. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy film, a címe Változó szerelem, ha gondolod nézd meg, nagyon hasonlít a történeted a film sztorijára! :) Hátha segít valamit a döntésben. Szerintem 100000%, hogy érez valamit irántad, próbálj vele újra jóban lenni, szerintem te változtattad meg! Sok sikert nektek! :))
2011. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
megerősíteném az előző válaszoló véleményét. szerintem beszélgess vele erről. sokat nem veszíthetsz. sok szerencsét ;)
2011. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!