Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok írni nekem idézeteket?

Tudnátok írni nekem idézeteket?

Figyelt kérdés
Idézetet szeretnék tetováltatni magamra,de nem tudom,hogy milyet. :( Eddig a Székely himnusz 1. két sorát akartam,de nem vagyok biztos benne,hogy ez az,amit életem végéig magamon akarok hordani...
2012. ápr. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordítva ülsz a lovon: életed végéig hordani akarod magadon a legfontosabb mondatot, azt a vezérelvet, amely mentén éled az életedet.... de még nincs is ilyened......
2012. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Nem az az igaz fájdalom mitől könnyes lesz a szem, hanem amit magunkban hordozunk, titokban, csendesen..."


"Ami nem öl meg erőssé tesz."


"Ördög is voltam és gyönyörű angyal, ahogy jól esett éppen.Földre rogytam, szálltam az égen.Voltam hű és hűtlen.Hol gazdag voltam, hol nagyon szegény.Bátor, bár néha féltem, de senki ne mondja rám: nem az álmaimnak éltem"


"Minden nap megszűnik valami amiért az ember szomorkodik,

de minden nap születik valami új amiért érdemes élni és küzdeni!"


"Várni kell, ha valami késik,Tűrni kell, ha valami rossz,Sírni kell, ha szívünk vérzik,Remélni kell, ha bíztat a sors.Emléket őrizni kell, ha szép,Feledni akkor is kell, ha nehéz."


"A mosoly egy görbe vonal, amely egyenesbe hozhat mindent."


"Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént!"


"Múló szép emlék

Kezemben tartom még

Hiszed vagy sem

Nem adnám semmiért."


"Az élet nem arról szól,hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem arról hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esőben."


"Az élet szép,de élni tudni kell!Az élet harc,s benne győzni kell!"


,,Az életet álommá kell átalakítani, s álmunkból valóságot kell formálni."

2012. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

rengeteget találsz a képek között is, és nagyon jók :)

2012. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!