Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek verseket...

Nagyon szeretek verseket idézeteket írni/költeni és sok pozitív visszajelzést kaptam róluk. Szerintetek érdemes ezzel komolyabban foglalkozni, ugyan még csak 14 éves vagyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hobbi szinten írogass még:) Közben nevezz be versenyekre,küldd be őket és hátha lesz valami belőle,de emellett még tanulj persze:D Indíthatsz blogot is.Sok sikert:)
2011. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ugyanezen gondom van nékem is:) én indítottam kb egy hónapja blogot és pályázatokat is nézegetek bár én már 18 vagyok de tudom hogy ebből nem lehet megélni

sosem tudott még senki sem megélni ebből csak ha mondjuk valami művészeti lapnál szerkesztő vagy ,vagy valami... :)

kíváncsi lennék a verseidre ha csinálsz blogot akkor én szívesen megnézném :)

2011. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéljetek irodalümtanárral jólesik segítenek mindenben,legyetek közvetlenebb.....velük....
2020. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kedves válaszolók-most ti 23 és 27 évesek vagytok hamár kiléptetek az életbe,ha még nem és ez érdekeltiteket,adok tippeket,blog cím ami befuthat ilyen,szívesen elolvasnám verseteket vélemény...
2020. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!