Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Mi visz rá egy nőt arra, hogy a hatalmas, terhességi csíkos, löttyedt terhes hasát kirakja a fecebookra? És még fel is húzza a pólóját, hogy "nézd mim van"!

Figyelt kérdés
Ez egyáltalán nem szép, hanem riasztó...
2012. ápr. 17. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mi vesz rá téged, hogy ezt nézegesd, sőt még kérdést is írj róla?
2012. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Elhiszem, hogy visszataszító. (és a válaszolóknak? nem magáról a terhes hasról van szó, hanem arról, hogy ezt közzé is teszi)
2012. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért nézegeti valaki? Mert pl. megjelenik, hogy xy új képet töltött fel.
2012. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a rossz esze:(Nemvalo ilyeneket csinálni elitélem az egész facebookot mert nemelyik nemtudja hogyan volna illendo viselkedni foleg ha családos!!!!
2012. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem sem tetszik. Nekunk is van olyan fénykép, hogy milyen voltam nagy hassal, de nem tettem fel a netre. Szerintem ez annyira intim dolog. Jo hogy már nem tok csupasz képet raknak fel. Nekem még az is fura, hogy a még meg nem szuletett gyerek (ämagzat) ultrahangos képét felrakják 1001 variációban.
2012. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
nem értem, hogy egy várandós pocak hogyan lehet löttyedt?????
2012. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

semmivel sem rosszabb kép ez,mit a sok kacsacsőrű lányok,meg asok idétlen pózban álló tizenévesek.Aranyszabály.

Ha nem tetszik,ne nézd meg.

2012. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Én meg úgy gondolom, hogy mindenkinek a saját dolga, hogy milyen képet tesz fel (kivéve a tinip*csák bugyis képeit, mert az a szülőre is tartozik).

Ha nem tetszik, nem nézem! Ha meg véletlenül meglátom, mert ott van az üzenőfalamon, akkor vetek rá egy pillantást és ennyi, nem lovagolok rajta órákig, főleg nem teszek fel kérdést!!!

2012. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

de továbbra is arra vagyok kíváncsi, hogy miért tesz föl magáról valaki nem éppen előnyös, sőt riasztó képeket?

Hogy hogyan lehet löttyedt egy terhes has? - járj nyitott szemmel és észreveszed!

2012. ápr. 18. 08:21
 10/11 A kérdező kommentje:

tegnap 16:54

na ja, nem teszel fel kérdést erről, de azért válaszolsz erre a kérdésre...:)

2012. ápr. 18. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!