Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka az olyan mértékű agressziónak az iskolákba, hogy iskolaőrök alkalmazása válik szükségessé?

Figyelt kérdés
Sokak szerint valahol természetes,hogy bántják a gyengébbet bár mindennek van határa.Gondolom minden helyzetbe nem tudja megvédeni magát az ember.
2012. ápr. 19. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülyülnek meg az emberek.Amúgy ez az "én időmben" is így volt,amikor általánosba jártam.Ha azóta jobban eldurvult a helyzet,akkor az már tényleg k.urva durva.
2012. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A szülőkben és a családi környezetben kezdeném a hibák keresését.
2012. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagy az Isten állatkertje és egyre csak bővül
2012. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta létezik kötelező ingyenes oktatás azóta létezett fizikai fegyelmezés is. 19 vagyok, amikor mi voltunk általános alsósok mi is kaptunk pár pofont, pedig már elvileg akkor sem lehetett volna. Most viszont már egyesen helyeken tényleg nagyon elharapózott a helyzet. Tudom, hogy közhely, de már több a tanárverés mint fordítva. Én örülök az iskolaőröknek, úgysem a kis diákcsínyek miatt fogják őket alkalmazni, hanem nagyon jól szituált többnyire ork "diákokkal" szemben.
2012. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert elvették a tanárok tekintélyét! Régen(nem is olyan régen) ha Nándi bá elüvöltötte magát hogy "KUSS!",akkor 1300 gyerek kussolt be 2másodperc alatt.Most? Vissza szól hogy menj a qrva anyádba,és a tanár meg max jópofát vághat hozzá...
2012. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azok a diákok, akik az iskolában ok nélkül verik, alázzák, fenyegetik, kifosztják a társaikat, és akiknek a szülei minden vélt sérelem esetén csapatostól rontanak be az osztályterembe vagy igazgatói irodába tanárt verni, szinte kizárólag cigányok.

A legfőbb ideje, hogy ezek ellen védekezzen a közösség. Mivel az agresszív cigány kizárólag az erő nyelvét érti, ezt is kell beszélni vele. Csak addig hőzöng, amíg egy hozzá képest fizikai fölényben lévő másik ember alaposan meg nem leckézteti. Onnantól kezdve meglapul, mert alapjában véve - és ha egyedül van - gyáva. Meg kell állítani a garázdálkodásukat a társadalmi élet minden területén-

2012. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fő tényező a nevelésen alapszik. A gyerek első kontaktusa a családjával van ( kivéve az olyan eseteket amikor árvákról van szó ), éppen ezért a család az amely megalkotja az alapokat és az alapok azok amik a leginkább berögzülnek. A környezeti tényezők csak később jönnek és a befolyásuk az adott gyerekre nagymértékben attól függ, hogy milyen neveltetésben volt része.
2012. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt a családi környezet, egyrészt a gyerek nevelésének minősége, és a kevert osztályok.
2012. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!